Ročník 2011/2012

Podzim 2011
 

II. liga muži A - ligová tabulka

 

Celkem Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. TJ Avia Čakovice 11 10 0 1 239:188 20 6 0 0 141:105 12 4 0 1 98:83 8
2. TJ Všenice 11 7 1 3 217:202 15 4 0 1 94:80 8 3 1 2 123:122 7
3. Sokol Osek u Rok. 11 7 0 4 202:184 14 5 0 0 92:65 10 2 0 4 110:119 4
4. TJ Sokol Podlázky 11 6 1 4 229:196 13 5 1 0 143:102 11 1 0 4 86:94 2
5. TJ Jiskra Raspenava 11 6 1 4 222:216 13 5 1 0 126:99 11 1 0 4 96:117 2
6. TJ Litohlavy 11 6 1 4 218:217 13 5 0 0 125:100 10 1 1 4 93:117 3
7. TJ Šr. Žatec 11 4 2 5 197:203 10 4 0 2 113:103 8 0 2 3 84:100 2
8. NH Řevnice 11 4 1 6 206:208 9 2 1 2 98:98 5 2 0 4 108:110 4
9. TJ Sokol Ejpovice 11 3 2 6 180:200 8 3 1 2 109:106 7 0 1 4 71:94 1
10. TJ Vřeskovice 11 4 0 7 208:231 8 3 0 1 91:77 6 1 0 6 117:154 2
11. TJ Příchovice 11 3 0 8 155:188 6 3 0 3 81:91 6 0 0 5 74:97 0
12. SKNH Klášterec nad Ohří 11 1 1 9 177:217 3 1 1 4 99:112 3 0 0 5 78:105 0

C - celkem utkání, V - Výhry, R - Remízy, P - Prohry, B - Body

Střelci II. liga muži A

POŘADÍ

JMÉNO

BRANKY

PRŮMĚR

9.

Rada Zdeněk

50

5,56

26.

Vondrák Aleš

33

5,5

32.

Baborovský Petr

24

4

33.

Černý Radek

24

3,43

50.

Hůlka Tomáš

14

2,8

51.

Benetka Hynek

14

2,33

55.

Pokorný Čestmír

11

2,75

74.

Founě Daniel

3

1,5

 

Seznam zápasů

 DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE STŘELCI
 28.8.2011 TJ Všenice TJ Vřeskovice 21:20 (10:7) Vondrák 9, Rada 7, Baborovský 2, Černý 2, Hůlka1
   4.9.2011 TJ Všenice Sokol Osek 16:19 (6:9) Baborovský 7, Rada 3,  Vondrák 3, Pokorný 2,    Černý 1
  10.9.2011 SKNH Klášterec TJ Všenice 17:21 (10:11) Baborovský, Černý 7, Rada 3, Founě, Hůlka 2
 11.9.2011 TJ Šr. Žatec TJ Všenice 17: 18 (13:8) Rada 10, Baborovský,Hůlka 3,Černý 2
 18.9.2011 TJ Všenice TJ Litohlavy 16:8 (8:4) Rada5, Baborovský,Vondrák 4, Černý 3
 25.9.2011 TJ Příchovice TJ Všenice 18:16 (10:5) Rada7, Hůlka 4, Vondrák, Pokorný 2, Baborovský 1
 1.10.2011 TJ Všenice NH Řevnice 18:16 (10:10) Founě Daniel 1, Černý Radek 5,Rada Zdeněk 6, Vondrák Aleš 6
2.10.2011 TJ Všenice TJ Avia Čakovice 23:17 (7:7) Benetka Hynek 13, Pokorný Čestmír 4, H§lka Tomáš 3, Rada Zdeněk 3
 9.10.2011 TJ Sokol Ejpovice TJ Všenice 20:23 (12:13) Vondrák Aleš 9, Rada Zdeněk 6, Černý Radek 4, Pokorný Čestmír 3, Hůlka Tomáš 1
15.10.2011 TJ Sokol Podlázky TJ Všenice 24:24 (15:13) Benetk, Rada 8, Hůlka 6, Baborovský 2
16.10.2011 TJ Jiskra Raspenava TJ Všenice 26:21 (15:12) Rada 9, Benetka 8, Baborovský 3, Černý 1

 

Karty

žluté:                                                     červené:

Černý Radek                                           Smitka Jiří

Král David

Šebek Ondřej 2x

Baborovský Petr

Smitka Jiří

Dobrý Martin

Hering Jan

 

Celý rozpis zde

 

 

Jaro 2012

 


Celkem
Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. TJ Avia Čakovice 22 17 2 3 452:367 36 11 0 0 249:178 22 6 2 3 203:189 14
2. TJ Sokol Podlázky 22 14 2 6 450:390 30 9 1 1 250:184 19 5 1 5 200:206 11
3. TJ Šr. Žatec 22 12 2 8 432:397 26 8 0 3 228:189 16 4 2 5 204:208 10
4. TJ Všenice 22 12 2 8 430:413 26 7 1 3 216:187 15 5 1 5 214:226 11
5. Sokol Osek u Rok. 22 10 2 10 412:400 22 7 1 3 205:180 15 3 1 7 207:220 7
6. NH Řevnice 22 9 3 10 384:390 21 6 2 3 202:184 14 3 1 7 182:206 7
7. TJ Jiskra Raspenava 22 10 1 11 423:432 21 8 1 2 218:193 17 2 0 9 205:239 4
8. TJ Vřeskovice 22 10 1 11 417:442 21 8 1 2 231:204 17 2 0 9 186:238 4
9. TJ Litohlavy 22 9 2 11 423:431 20 7 1 3 231:196 15 2 1 8 192:235 5
10. TJ Sokol Ejpovice 22 9 2 11 351:371 20 5 1 5 199:198 11 4 1 6 152:173 9
11. TJ Příchovice 22 7 2 13 355:409 16 6 1 4 174:186 13 1 1 9 181:223 3
12. SKNH Klášterec nad Ohří 22 2 1 19 334:421 5 2 1 8 180:201 5 0 0 11 154:220 0

 

Střelci:

POŘADÍ JMÉNO BRANKY PRŮMĚR
7. Rada Zdeněk 130 5,91
25. Vondrák Aleš 83 5,53
32. Baborovský Petr 55 3,34
34. Černý Radek 54 2,84
40. Hůlka Tomáš 47 3,13
47. Benetka Hynek 32 8
64. Pokorný Čestmír 17 2,83
76. Hrůza Kamil 9 4,5
92. Founě Daniel 3 1,5

Seznam zápasů:

DATUM DOMÁVÍ HOSTÉ SKÓRE STŘELCI
15.4.2011 TJ Vřeskovice TJ Všenice 19:16 (11:8) Hůlka 9,Vondrák 3,Rada 2,Baborovský 1,Černý 1
22.4.2012 Sokol Osek TJ Všenice 21:22 (8:12) Rada 7,Vondrák 6, Hůlka 5, Černý 4
28.4.2012 TJ Všenice SKNH Klášterec 20:14 (10:7) Hrůza 7, Rada 5, Vondrák 4, Baborovský 2,Hůlka 1, Černý 1
29.4.2012 TJ Všenice TJ Šr. Žatec 19.21 (9:11) Baborovský 7, Vondrák 4, Rada 3, Černý 2, Hrůza 2, Hůlka 1
6.5.2012 TJ Litohlavy TJ Všenice 18.19 (6.11) Vondrák 10, Rada 5, Hůlka 2, Baborovský 1, Černý 1
13.5.2012 TJ Všenice TJ Příchovice 18:18 (10:9) Rada 10, Černý 4, Baborovský 2, Vondrák 2
19.5.2012 NH Řevnice TJ Všenice 17:14 (8:7) Rada 6, Benetka 5, Hůlka 3
20.5.2012 TJ Avia Čakovice TJ Všenice 29.20 (12:7) Rada 12, Černý 4, Baborovský 2, Hůlka 2,  Pokorný 1
27.5.2012 TJ Všenice TJ Sokol Ejpovice 19:22 (7:10) Rada 8, Vondrák 6, Černý 3, Baborovský 2
2.6.2012 TJ Všenice Tj Sokol Podlázky 22:14 (13:8) Vondrák 9, Pokorný 5, Černý 3, Baborovský 3, Rada 2
3.6.2012 TJ Všenice TJ Jiskra Raspenava 24:18 (14:7) Baborovský 6, Vondrák 6, Černý 5, Hůlka 4, Rada 3

 

Karty:

žluté                                         červené

Černý Radek                              Smitka Jiří

Král David                                  Král David

Šebek Ondřej

Baborovský Petr

Smitka Jiří

Dobrý Martin

Hering Jan

 

Statistiky ročníku 2011/2012 II.ligy mužů A

2.liga muži – skupina „A“ – závěrečná tabulka

Pořadí Oddíl C V R P Skóre B Odečet
1. TJ Avia Čakovice 22 17 2 3 452:367 36  
2. TJ Sokol Podlázky 22 14 2 6 450:390 30 -1
3. TJ Šr. Žatec 22 12 2 8 432:397 26  
4. TJ Všenice 22 12 2 8 430:413 26  
5. Sokol u Rokycan 22 10 2 10 412:400 22 -2
6.   TJ Jiskra Raspenava      22 10 1 11 423:432 21  
7. NH Řevnice 22 9 3 10 384:390 21  
8. TJ Vřeskovice 22 10 1 11 417:422 21  
9. TJ Sokol Ejpovice 22 9 2 11 351:371  20  
10. TJ Litohlavy 22 9 2 11 423:431 20 -2
11. TJ Příchovice 22 7 2 13 355:409 16  
12. SKNH Klášterec nad Ohří 22 2 1 19 334:421 5  

DOMA

Pořadí Oddíl V R P Skóre B
1. TJ Avia Čakovice 11 0 0 249:178 22
2. TJ Sokol Podlázky 9 1 1 250:184 19
3. TJ Vřeskovice 8 1 2 231:204 17
4. TJ Jiskra Raspenava 8 1 2 218:193 17
5. TJ Šr. Žatec 8 0 3 228:189 16
6. TJ Litohlavy 7 1 3 231:196 15
7. TJ Všenice 7 1 3 216:187 15
8. Sokol Osek u Rokycan 7 1 3 205:180 15
9. NH Řevnice 6 2 3 202:184 14
10. TJ Příchovice 6 1 4 174:186 13
11. TJ Sokol Ejpovice 5 1 5 199:198 11
12. SKNH Klášterec n. Ohří 2 1 8 180:201 5

VENKU:
1. TJ Avia Čakovice                     6 2 3 203:189 14

pořadí Oddíl V R P Skóre B
1. TJ Avia Čakovice 6 2 3 203:189 14
2. TJ Sokol Podlázky 5 1 5 200:206 11
3. TJ Všenice 5 1 5 214:226 11
4. TJ Šr. Žatec 4 2 5 204:208 10
5. TJ Sokol Ejpovice 4 1 6 152:173 9
6.  Sokol Osek u Rokycan 3 1 7 207:220 7
7. NH Řevnice 3 1 7 182:206 7
8. TJ Litohlavy 2 1 8 192:235 5
9. TJ Jiskra Raspenava 2 0 9 205:239 4
10. TJ Vřeskovice 2 0 9 186:238 4
11. TJ Příchovice 1 1 9 181:223 3
12. SKNH klášterc nad Ohří 0 0 11 154:220 0


KONEČNÁ TABULKA - po odečtu bodů

 

Pořadí Oddíl C V R P Skóre B Postup/Sestup
1. TJ Avia Čakovice 22 17 2 3 452:367 36 Postup do I. ligy
2. TJ Sokol Podlázky 22 14 2 6 450:390 29  
3. Šr. Žatec 22 12 2 8 432:397 26 .
4. TJ Všenice 22 12 2 8 430:413 26  
5. TJ Jiskra Raspenava 22 10 1 11 423:432 21  
6. NH Řevnice 22 9 3 10 384:390 21  
7. TJ Vřeskovice 22 10 1 11 417:442 21  
8. Sokol Osek u Rokycan 22 10 2 10 412:400 20  
9. TJ Sokol Ejpovice                   22 9 2 11 351.371 20  
10. TJ Litohlavy 22 9 2 11 423:431 18 Sestup do OP
11. TJ Příchovice 22 7 2 13 355:409 16 Sestup do OP
12. SKNH Klášterec nad Ohří 22 2 1 19 334:421 5 Sestup do OP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsali o nás

Osek – Všenice

24.04.2012 18:04
Osek – Všenice 21:22 (8:12) - s napětím očekávané derby se hrálo před velmi dobrou diváckou kulisou a o jeho osudu se rozhodlo už do přestávky, kdy domácí vyrobili ohromné množství technických chyb v obraně i v útoku a Všeničtí se tak lacino dostali do vedení. Sokola se sice všemožně snažil...

Všenice přes drtivý finiš padly

12.09.2011 22:58
Derby II. ligy v národní házené se uskutečnilo ve Všenicích. Všenice–Osek 16:19 (6:9). Branky: Baborovský 7, Rada a Vondrák 3, Pokorný 2 a Černý – Maršík, Hirman a Kozák 6 a P. Stach. V ostře sledovaném okresním derby se oba soupeři museli vyrovnat s absencemi svých klíčových útočníků....

Všenice - Vřeskovice

29.08.2011 18:50
Všenice – Vřeskovice 21:20 (10:7)  v dramatickém utkání prohrávali domácí v 8. minutě 0:2, ale pak obrátili vývoj skóre proti ambicióznímu nováčkovi a do kabin šli se saldem 3 branek. Po změně stran však soupeř znovu náskok Lokomotivy dotáhl a nakonec za stavu 20:20 měl míč. Domácí obrana...

Ronyho postřehy

Sokol Ejpovice - TJ Všenice 20:23 (12:13)

10.10.2011 09:52
        Okresní derby mělo slušnou úroveň a hrála se rychlá házená. Útoky převyšovali obrany. V prvních minutách si útok Černý, Rada, Vondrák vypracoval spoustu šancí ale ta koncovka....  Obraně ve složení Hering, Šebek, Dobrý zleva na beku se příliš nedaří...

Všenice - Čakovice 23:17 (7:7)

03.10.2011 16:07
   V nedělním zápase jsme přivítali exligistu s postupovými ambicemi. Zápas jsme nezačali vůbec dobře, útok Rada, Černý, Vondrák si vypracoval spoustu šancí, které ale bohužel neproměňoval. Také obrana Hering, Dobrý, Šebek  střídala dobré okamžiky s horšími a tak jsme v 18.min....

Všenice - Řevnice 18:16 (10:10)

03.10.2011 08:49
                Do tohoto zápasu s tradičním účastníkem 2. ligy jsme měli vynikající nástup. Obrana Hering, Dobrý, Šebek na beku pracovala spolehlivě, jistil je svými výbornými zákroky gólman Smitka. V útoku trojice Rada,...

Příchovice - Všenice 18:16 (10:5)

25.09.2011 13:45
   V tomto utkání nám utekl začátek. Nedařilo se obraně Hering, Šebek,Kroc, ani brankáři Plačkovi. Nepodpořil je ani útok Baborovský, Rada, Černý a tak jsme ve 12min. prohrávali 6.2 a vzali jsme si oddechový čas. Time out pomohl obraně, Smitka vystřídal Plačka a obraně se podařilo...

Žatec - TJ Všenice 17:18 (13:8)

20.09.2011 08:29
      Trenér Žatce Havránek: Nedělní utkání se Všenicemi, mělo být opět vyronaným. Od začátku se na obou stranách prosazovaly obrany, které likvidovaly veškeré snahy útočníků. Až teprve v osmé minutě se nám podařilo překonat všenickou obranu a jít do...

Všenice - Litohlavy 16:8 (8:4)

18.09.2011 19:27
         Tento zápas byl ovlivněn deštěm, hrálo se na těžkém terénu. Od úvodních minut jsme vedli, výborná hra obrany ve složení M. Dobrý, Šebek, Hering podporovaná výborně chytajícím Králem, zásobovala útok získanými míči. V 18. minutě jsme vedli 5:3.Ve 23....

Všenice - Osek 16:19 (6:9)

05.09.2011 20:33
     Druhý domácí zápas v řadě bylo derby se Sokolem Osek.  Úvodní sestava v brance Král, obrana Hering,Šebek, Dobrý M. v útoku Rada,Černý a Baborovský začala vynikajícím způsobem a ve 4. minutě jsme vedli 2.0. Obě branky vstřelil Baborovský. To však byla labutí píseň...

Všenice - Záluží

06.06.2011 09:27
  TJ Všenice - Záluží 16:17 (8:6) dne 4.6.2011     Tento zápas mnoho pěkné házené nenabídl. V 1. poločase útok Baborovský, Černý, Hůlka střídal pěkné útočné akce s individuálními, hosté se přizpůsobili a tak v 10. minutě byl stav 4:4. Ve 13. minutě jsme prohrávali 4:5 a na hřiště...

TJ Všenice - Řevnice 25:19 (13:12)

30.05.2011 10:13
  Tento zápas byl soubojem o 6. místo “a o výhodnější nasazení do předkol Českého poháru¨“.    Od začátku zápasu se lépe prosazovali útočné řady. Náš útok ve složení Baborovský, Černý, Founě předváděl krásnou rychlou házenou s přesným zakončením. Velice dobře jim sekundovala...

 

Podzim 2011 tabulky

11. kolo

  Celkem Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. TJ Avia Čakovice 11 10 0 1 239:188 20 6 0 0 141:105 12 4 0 1 98:83 8
2. TJ Všenice 11 7 1 3 217:202 15 4 0 1 94:80 8 3 1 2 123:122 7
3. Sokol Osek u Rok. 11 7 0 4 202:184 14 5 0 0 92:65 10 2 0 4 110:119 4
4. TJ Sokol Podlázky 11 6 1 4 229:196 13 5 1 0 143:102 11 1 0 4 86:94 2
5. TJ Jiskra Raspenava 11 6 1 4 222:216 13 5 1 0 126:99 11 1 0 4 96:117 2
6. TJ Litohlavy 11 6 1 4 218:217 13 5 0 0 125:100 10 1 1 4 93:117 3
7. TJ Šr. Žatec 11 4 2 5 197:203 10 4 0 2 113:103 8 0 2 3 84:100 2
8. NH Řevnice 11 4 1 6 206:208 9 2 1 2 98:98 5 2 0 4 108:110 4
9. TJ Sokol Ejpovice 11 3 2 6 180:200 8 3 1 2 109:106 7 0 1 4 71:94 1
10. TJ Vřeskovice 11 4 0 7 208:231 8 3 0 1 91:77 6 1 0 6 117:154 2
11. TJ Příchovice 11 3 0 8 155:188 6 3 0 3 81:91 6 0 0 5 74:97 0
12. SKNH Klášterec nad Ohří 11 1 1 9 177:217 3 1 1 4 99:112 3 0 0 5 78:105 0

C - celkem utkání, V - Výhry, R - Remízy, P - Prohry, B - Body

9.kolo

  Celkem Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. TJ Avia Čakovice 9 8 0 1 191:153 16 4 0 0 93:70 8 4 0 1 98:83 8
2. Sokol Osek u Rok. 9 7 0 2 168:133 14 5 0 0 92:65 10 2 0 2 76:68 4
3. TJ Všenice 9 7 0 2 172:152 14 4 0 1 94:80 8 3 0 1 78:72 6
4. TJ Litohlavy 9 5 1 3 178:177 11 5 0 0 125:100 10 0 1 3 53:77 1
5. TJ Sokol Podlázky 9 5 0 4 188:159 10 4 0 0 102:65 8 1 0 4 86:94 2
6. TJ Šr. Žatec 9 4 2 3 165:162 10 4 0 2 113:103 8 0 2 1 52:59 2
7. TJ Jiskra Raspenava 9 4 1 4 179:183 9 3 1 0 83:66 7 1 0 4 96:117 2
8. TJ Sokol Ejpovice 9 3 2 4 155:166 8 3 1 2 109:106 7 0 1 2 46:60 1
9. NH Řevnice 9 3 1 5 163:169 7 1 1 1 55:59 3 2 0 4 108:110 4
10. TJ Vřeskovice 9 2 0 7 154:195 4 1 0 1 37:41 2 1 0 6 117:154 2
11. SKNH Klášterec nad Ohří 9 1 1 7 149:177 3 1 1 4 99:112 3 0 0 3 50:65 0
12. TJ Příchovice 9 1 0 8 128:164 2 1 0 3 54:67 2 0 0 5 74:97 0

C - celkem utkání, V - Výhry, R - Remízy, P - Prohry, B - Body

8.kolo

  Celkem Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. TJ Avia Čakovice 8 7 0 1 161:137 14 3 0 0 63:54 6 4 0 1 98:83 8
2. Sokol Osek u Rok. 8 6 0 2 150:118 12 4 0 0 74:50 8 2 0 2 76:68 4
3. TJ Všenice 8 6 0 2 149:132 12 4 0 1 94:80 8 2 0 1 55:52 4
4. TJ Sokol Podlázky 8 5 0 3 170:135 10 4 0 0 102:65 8 1 0 3 68:70 2
5. TJ Jiskra Raspenava 8 4 1 3 163:153 9 3 1 0 83:66 7 1 0 3 80:87 2
6. TJ Litohlavy 8 4 1 3 149:156 9 4 0 0 96:79 8 0 1 3 53:77 1
7. TJ Šr. Žatec 8 3 2 3 146:146 8 3 0 2 94:87 6 0 2 1 52:59 2
8. TJ Sokol Ejpovice 8 3 2 3 135:143 8 3 1 1 89:83 7 0 1 2 46:60 1
9. NH Řevnice 8 2 1 5 139:151 5 0 1 1 31:41 1 2 0 4 108:110 4
10. TJ Vřeskovice 8 2 0 6 133:166 4 1 0 1 37:41 2 1 0 5 96:125 2
11. SKNH Klášterec nad Ohří 8 1 1 6 133:158 3 1 1 4 99:112 3 0 0 2 34:46 0
12. TJ Příchovice 8 1 0 7 113:146 2 1 0 3 54:67 2 0 0 4 59:79 0

C - celkem utkání, V - Výhry, R - Remízy, P - Prohry, B - Body

6.kolo

  Celkem Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. TJ Avia Čakovice 6 6 0 0 126:97 12 3 0 0 63:54 6 3 0 0 63:43 6
2. Sokol Osek u Rok. 6 5 0 1 113:88 10 4 0 0 74:50 8 1 0 1 39:38 2
3. TJ Litohlavy 6 4 1 1 124:115 9 4 0 0 96:79 8 0 1 1 28:36 1
4. TJ Všenice 6 4 0 2 108:99 8 2 0 1 53:47 4 2 0 1 55:52 4
5. TJ Sokol Podlázky 6 3 0 3 118:108 6 2 0 0 50:38 4 1 0 3 68:70 2
6. TJ Sokol Ejpovice 6 2 2 2 101:111 6 2 1 0 55:51 5 0 1 2 46:60 1
7. TJ Jiskra Raspenava 6 2 1 3 121:120 5 1 1 0 41:33 3 1 0 3 80:87 2
8. NH Řevnice 6 2 1 3 109:116 5 0 1 1 31:41 1 2 0 2 78:75 4
9. TJ Šr. Žatec 6 1 2 3 105:117 4 1 0 2 53:58 2 0 2 1 52:59 2
10. TJ Vřeskovice 6 2 0 4 99:112 4 1 0 1 37:41 2 1 0 3 62:71 2
11. TJ Příchovice 6 1 0 5 87:106 2 1 0 3 54:67 2 0 0 2 33:39 0
12. SKNH Klášterec nad Ohří 6 0 1 5 103:125 1 0 1 3 69:79 1 0 0 2 34:46 0

C - celkem, V - výhry, R - remízy, P - prohry, B - body

4.kolo

  Celkem Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. TJ Avia Čakovice 4 4 0 0 85:64 8 1 0 0 22:21 2 3 0 0 63:43 6
2. Sokol Osek u Rok. 4 4 0 0 77:56 8 3 0 0 58:40 6 1 0 0 19:16 2
3. TJ Litohlavy 4 3 1 0 94:79 7 3 0 0 74:59 6 0 1 0 20:20 1
4. TJ Všenice 4 3 0 1 76:73 6 1 0 1 37:39 2 2 0 0 39:34 4
5. TJ Sokol Podlázky 4 2 0 2 78:75 4 1 0 0 28:24 2 1 0 2 50:51 2
6. TJ Vřeskovice 4 2 0 2 71:75 4 1 0 1 37:41 2 1 0 1 34:34 2
7. TJ Jiskra Raspenava 4 1 1 2 89:88 3 0 1 0 23:23 1 1 0 2 66:65 2
8. TJ Šr. Žatec 4 1 1 2 76:81 3 1 0 2 53:58 2 0 1 0 23:23 1
9. NH Řevnice 4 1 0 3 76:85 2 0 0 1 17:27 0 1 0 2 59:58 2
10. TJ Sokol Ejpovice 4 0 2 2 66:80 2 0 1 0 20:20 1 0 1 2 46:60 1
11. SKNH Klášterec nad Ohří 4 0 1 3 76:88 1 0 1 2 52:60 1 0 0 1 24:28 0
12. TJ Příchovice 4 0 0 4 56:76 0 0 0 3 36:51 0 0 0 1 20:25 0

C - celkem utkání, V - Výhry, R - Remízy, P - Prohry, B - Body

2.kolo

  Celkem Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. Sokol Osek u Rok. 2 2 0 0 38:25 4 1 0 0 19:9 2 1 0 0 19:16 2
2. TJ Sokol Podlázky 2 2 0 0 47:35 4 1 0 0 28:24 2 1 0 0 19:11 2
3. TJ Avia Čakovice 2 2 0 0 45:40 4 1 0 0 22:21 2 1 0 0 23:19 2
4. TJ Jiskra Raspenava 2 1 1 0 50:40 3 0 1 0 23:23 1 1 0 0 27:17 2
5. TJ Litohlavy 2 1 1 0 45:40 3 1 0 0 25:20 2 0 1 0 20:20 1
6. TJ Vřeskovice 2 1 0 1 34:34 2 0 0 0 0:0 0 1 0 1 34:34 2
7. TJ Všenice 2 1 0 1 37:39 2 1 0 1 37:39 2 0 0 0 0:0 0
8. TJ Šr. Žatec 2 0 1 1 34:42 1 0 0 1 11:19 0 0 1 0 23:23 1
9. TJ Sokol Ejpovice 2 0 1 1 29:39 1 0 1 0 20:20 1 0 0 1 9:19 0
10. TJ Příchovice 2 0 0 2 33:39 0 0 0 1 13:14 0 0 0 1 20:25 0
11. SKNH Klášterec nad Ohří 2 0 0 2 43:51 0 0 0 1 19:23 0 0 0 1 24:28 0
12. NH Řevnice 2 0 0 2 38:49 0 0 0 1 17:27 0 0 0 1 21:22 0

C - celkem utkání, V - Výhry, R - Remízy, P - Prohry, B - Body

1.kolo      

  Celkem Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. TJ Jiskra Raspenava 1 1 0 0 27:17 2 0 0 0 0:0 0 1 0 0 27:17 2
2. Sokol Osek u Rok. 1 1 0 0 19:9 2 1 0 0 19:9 2 0 0 0 0:0 0
3. TJ Sokol Podlázky 1 1 0 0 19:11 2 0 0 0 0:0 0 1 0 0 19:11 2
4. TJ Litohlavy 1 1 0 0 25:20 2 1 0 0 25:20 2 0 0 0 0:0 0
5. TJ Avia Čakovice 1 1 0 0 23:19 2 0 0 0 0:0 0 1 0 0 23:19 2
6. TJ Všenice 1 1 0 0 21:20 2 1 0 0 21:20 2 0 0 0 0:0 0
7. TJ Vřeskovice 1 0 0 1 20:21 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 20:21 0
8. SKNH Klášterec nad Ohří 1 0 0 1 19:23 0 0 0 1 19:23 0 0 0 0 0:0 0
9. TJ Příchovice 1 0 0 1 20:25 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 20:25 0
10. TJ Šr. Žatec 1 0 0 1 11:19 0 0 0 1 11:19 0 0 0 0 0:0 0
11. NH Řevnice 1 0 0 1 17:27 0 0 0 1 17:27 0 0 0 0 0:0 0
12. TJ Sokol Ejpovice 1 0 0 1 9:19 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 9:19 0

C - celkem utkání, V - Výhry, R - Remízy, P - Prohry, B -

Jaro 2012

17.kolo

  Celkem Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. TJ Avia Čakovice 17 15 1 1 366:293 31 9 0 0 210:158 18 6 1 1 156:135 13
2. TJ Sokol Podlázky 17 11 1 5 353:299 23 8 1 1 230:172 17 3 0 4 123:127 6
3. TJ Všenice 17 10 2 5 331:313 22 5 1 2 151:133 11 5 1 3 180:180 11
4. NH Řevnice 17 8 2 7 312:306 18 5 2 2 175:156 12 3 0 5 137:150 6
5. TJ Jiskra Raspenava 17 8 1 8 335:338 17 7 1 2 202:178 15 1 0 6 133:160 2
6. TJ Šr. Žatec 17 7 2 8 323:314 16 6 0 3 181:156 12 1 2 5 142:158 4
7. Sokol Osek u Rok. 17 8 0 9 316:308 16 5 0 2 130:109 10 3 0 7 186:199 6
8. TJ Sokol Ejpovice 17 7 2 8 273:287 16 5 1 3 157:153 11 2 1 5 116:134 5
9. TJ Litohlavy 17 7 1 9 326:339 15 5 0 2 156:133 10 2 1 7 170:206 5
10. TJ Vřeskovice 17 7 0 10 313:347 14 6 0 2 166:148 12 1 0 8 147:199 2
11. TJ Příchovice 17 5 1 11 270:311 11 5 0 3 119:127 10 0 1 8 151:184 1
12. SKNH Klášterec nad Ohří 17 2 1 14 258:321 5 2 1 5 132:144 5 0 0 9 126:177 0

C - celkem utkání, V - Výhry, R - Remízy, P - Prohry, B - Body

 

16.kolo

  Celkem Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. TJ Avia Čakovice 16 14 1 1 345:275 29 9 0 0 210:158 18 5 1 1 135:117 11
2. TJ Sokol Podlázky 16 10 1 5 333:282 21 8 1 1 230:172 17 2 0 4 103:110 4
3. TJ Všenice 16 10 1 5 313:295 21 5 0 2 133:115 10 5 1 3 180:180 11
4. TJ Jiskra Raspenava 16 8 1 7 318:318 17 7 1 1 185:158 15 1 0 6 133:160 2
5. Sokol Osek u Rok. 16 8 0 8 299:286 16 5 0 1 113:87 10 3 0 7 186:199 6
6. TJ Šr. Žatec 16 7 2 7 305:293 16 6 0 2 163:135 12 1 2 5 142:158 4
7. NH Řevnice 16 7 2 7 294:295 16 4 2 2 157:145 10 3 0 5 137:150 6
8. TJ Sokol Ejpovice 16 6 2 8 256:275 14 5 1 3 157:153 11 1 1 5 99:122 3
9. TJ Vřeskovice 16 7 0 9 301:330 14 6 0 1 154:131 12 1 0 8 147:199 2
10. TJ Litohlavy 16 6 1 9 304:322 13 5 0 2 156:133 10 1 1 7 148:189 3
11. TJ Příchovice 16 5 0 11 252:293 10 5 0 3 119:127 10 0 0 8 133:166 0
12. SKNH Klášterec nad Ohří 16 2 1 13 247:303 5 2 1 5 132:144 5 0 0 8 115:159 0

C - celkem utkání, V - Výhry, R - Remízy, P - Prohry, B - Body

13.kolo

  Celkem Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. TJ Avia Čakovice 13 11 1 1 277:218 23 7 0 0 162:118 14 4 1 1 115:100 9
2. TJ Sokol Podlázky 13 8 1 4 267:232 17 6 1 0 164:122 13 2 0 4 103:110 4
3. TJ Všenice 13 8 1 4 255:242 17 4 0 1 94:80 8 4 1 3 161:162 9
4. Sokol Osek u Rok. 13 8 0 5 243:223 16 5 0 1 113:87 10 3 0 4 130:136 6
5. TJ Jiskra Raspenava 13 6 1 6 260:261 13 5 1 1 142:118 11 1 0 5 118:143 2
6. TJ Litohlavy 13 6 1 6 253:254 13 5 0 1 138:114 10 1 1 5 115:140 3
7. NH Řevnice 13 5 2 6 242:241 12 2 2 2 115:115 6 3 0 4 127:126 6
8. TJ Šr. Žatec 13 5 2 6 243:246 12 5 0 2 139:125 10 0 2 4 104:121 2
9. TJ Vřeskovice 13 6 0 7 251:266 12 5 0 1 134:112 10 1 0 6 117:154 2
10. TJ Sokol Ejpovice 13 4 2 7 211:233 10 3 1 3 126:126 7 1 1 4 85:107 3
11. TJ Příchovice 13 4 0 9 197:234 8 4 0 3 104:113 8 0 0 6 93:121 0
12. SKNH Klášterec nad Ohří 13 1 1 11 206:255 3 1 1 5 115:129 3 0 0 6 91:126 0

C - celkem utkání, V - Výhry, R - Remízy, P - Prohry, B - Body

 

12.kolo

  Celkem Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. TJ Avia Čakovice 12 11 0 1 260:201 22 7 0 0 162:118 14 4 0 1 98:83 8
2. Sokol Osek u Rok. 12 8 0 4 222:201 16 5 0 0 92:65 10 3 0 4 130:136 6
3. TJ Sokol Podlázky 12 7 1 4 250:216 15 6 1 0 164:122 13 1 0 4 86:94 2
4. TJ Všenice 12 7 1 4 233:221 15 4 0 1 94:80 8 3 1 3 139:141 7
5. TJ Jiskra Raspenava 12 6 1 5 238:235 13 5 1 1 142:118 11 1 0 4 96:117 2
6. TJ Litohlavy 12 6 1 5 240:240 13 5 0 0 125:100 10 1 1 5 115:140 3
7. NH Řevnice 12 5 1 6 225:224 11 2 1 2 98:98 5 3 0 4 127:126 6
8. TJ Šr. Žatec 12 4 2 6 217:224 10 4 0 2 113:103 8 0 2 4 104:121 2
9. TJ Vřeskovice 12 5 0 7 227:247 10 4 0 1 110:93 8 1 0 6 117:154 2
10. TJ Sokol Ejpovice 12 3 2 7 197:220 8 3 1 3 126:126 7 0 1 4 71:94 1
11. TJ Příchovice 12 4 0 8 178:210 8 4 0 3 104:113 8 0 0 5 74:97 0
12. SKNH Klášterec nad Ohří 12 1 1 10 190:238 3 1 1 4 99:112 3 0 0 6 91:126 0

C - celkem utkání, V - Výhry, R - Remízy, P - Prohry, B - Body