Kyšice - Všenice 20:15 (7:7)

25.05.2015 00:08

V dalším utkání se střetáváme v derby u sousedů v Kyšicích. Začínáme s Plačkem v brance, na obraně s Dobrým M., Dobrým J., Heringem, a v útoku nastupuje Rada, Elšlégr, D. Kroc. Na začátku utkání hrají vellice dobře obrany, za kterými kralují brankáři Plaček a Fremr. Skóre narůstá velmi pomalu a tak domácí vedou v 10. minutě 2:1. Ve 22 .minutě 6:4, pak však třemi brankami v řadě otáčíme na 7:6 v náš prospěch. Kyšice z posledního útoku srovnávají na poločasových 7:7.

Do druhého poločasu vstupují útočné formace jako uragány. Na straně domácích střílí "jako o život" Šleis, u nás je neomylný Baborovský. Po jejich "minisouboji" domácí vedou ve 39. minutě 13:12 a hrdinové prvního poločasu Plaček a Fremr střídají. Domácí zvyšují na 14:12. V dalším pokračování druhého poločasu jsou domácí útočníci přesnější, navyšují vedení na čtyřbrankové vedení,. Bohužel se nám nedaří proměnit spousty vytvořených  šancí. Domácí si tak udržují vedení a vítězí 20:15.

Rozhodoval J. Bešta z Plzně - Újezda.

Před tímto zápasem jsme měli velké problémy se složením zadních řad, přesto právě obrana podala v 1.poločase s brankářem vynikající výkon. Ve druhém poločase zadní řady nedokázaly odolat zlepšené hře domácího útoku. Náš útok hrál dobře, někdy až moc rychle, a bohužel jsme v útoku neproměnili vytvořené šance, a že jich bylo.........

Sestava a branky : Brankáři: Plaček, Smitka - obrana Dobrý M., Dobrý  J.(ŽK), Hering (ŽK) -  útok : Baborovský 5, Elšlégr 3, Rada 3 , Kroc2, Černý, Vondrák 1

Trenér a vedoucí: Kuška Luděk

Kyšice : Brankáři: Fremr, Kohout, Vrba, Schneberger, Tlustý, Šleis Miroslav, Šleis Tomáš, Martínek 4, Šleis Martin 10, Petrák, Smla 2, Špičan 3, Netušil 1

Trenér: Šleis Miroslav, asistent: Fremr Jiří

vedoucí: Šleis Miroslav