Kyšice - Všenice 22:20 (11:13)

11.06.2018 22:43

Dnešní derby zahajujeme s M. Hánělem v brance, na obraně s Benetkou, Tomáškem, Štraubem, a v útoku s Elšlégrem, Machtem a Černým. Máme výhoz a Elšlégr z rychlého náběhu nám získává vedení. Střelu Smoly Háněl vyráží a odražený míč získává Macht. Elšlégr je faulován a nařízený trestný hod ranou o tyč proměňuje. Štraub fauluje, TH rozehrává Smola, naráží si s útočníkem, ale jeho střelu blokuje Benetka. Domácí zůstávají u míče a Smola snižuje. Elšlégr přihrává Černému  a ten zvyšuje na 3:1 v náš prospěch. Ve 4. minutě trefuje Smola z trestného hodu břevno, odražený míč získává Elšlégr, ale z brejku neproměňujeme. A tak z úhlu míří přesně Netušil. Macht v 6. minutě nám získává dvoubrankové vedení. Smola z TH snižuje. Elšlégr střílí trestný hod, domácí bek chytá střelu nohou a nařízenou šestku proměňuje Elšlégr a vedeme 5:3. V 9. minutě snižuje Smola. Elšlégr míří pouze do bloku. Smola, po noze Benetky, zahrává pokutový hod, ale míří jen do tyče. Štraub získává odražený míč, Elšlégr je faulován a nařízený trestný hod sám proměňuje přesnou ranou na 1. tyč. Střelu Smoly M. Háněl kryje, ale Štraub kazí přihrávku. Špičan míří do tyče naší branky, Štraub získává míč a Elšlégr podstřelem navyšuje naše vedení na 7:4. Smola snižuje. Macht, ač faulován zvyšuje na 8:5. Špičan střílí vedle, Elšlégr nedává TH. Smola snižuje. Černý v 15. minutě zvyšuje na 9:6. Smola se pěkně uvolňuje a opět snižuje. Macht opět z úhlu míří přesně.  Střelu Smoly chytá Háněl, a získaný míč Štraub s Tomáškem vynáší. Elšlégr nedává TH. V 19. minutě Špičan snižuje na 8:10 po pěkné souhře Kyšického útoku. Černý nedává, Štraub získává odražený míč, ale Elšlégr neproměňuje. Berka vybojuje míč, avšak kazí přihrávku. Smola snižuje na 9:10. Ve 24. minutě Berka z výskoku neproměňuje. Elšlégr neproměňuje TH, máme míč, ale ani Elšlégrův podstřel se neujal. Po faulu na Smolu je nařízena šestka, kterou Smola neproměňuje. Berka není úspěšný z TH. Smola rozehrává trestný ho, naráží si, ale jeho střelu skvěle vyráží Háněl. Ve 28. minutě se pěkně uvolňuje Elšlégr a zvyšuje na 11:9. Smolá pálí do břevna, míč se odráží do Hánělových zad, a končí v naší síti. Elšlégrova střela je zblokována, následně je Elšlégr faulován. Liška rozehrává TH, přihrává Elšlégrovi, ten mu míč vrací a Liška míří přesně. Smola střílí do tyče, Štraub získává míč, a Berka po kličce zvyšuje na 13:10. Po spolupráce Netušila se Smolou, Smola snižuje. Liška neproměňuje trestný hod po čase.

Domácí mají výhoz ve druhém poločase a střelu domácího útočníka blokuje Tomášek, Štraub vynáší získaný míč. Černý z podstřelu neproměňuje a Špičan snižuje. Elšlégr nedáva trestný hod, míří jen do tyče, odražený míč se dostává k Černému, který míří přesně. Smola snižuje. Macht kazí přihrávku a Smola vyrovnává - 14:14. Elšlégr neproměňuje TH a ve 37. minutě Smola z výskoku dostává domácí do vedení. Černý pěknou ranou vyrovnává. Suchý opět dostává domácí do vedení. Černý pálí nad. Smola po rozehrátí TH míří do břevna, domácí jsou stále u míče, avšak drží míč "dlouho". Smola si naráží při TH se Špičanem a míří přesně, Kyšice vedou 17:15. Benetka dostává ČK, Berka při střelbě přešlapuje. Smola střílí trestný hod, ale Háněl kryje. Liška snižuje klepákem z TH. Háněl předvádí dva krásné zákroky a v útoku toho využívá Berka a vyrovnává na 17:17. Ve 45. minutě Smolovu střelu chytá Háněl, ale Špičan posílá domácí do vedení. Berka z výskoku vyrovnává. Špičan střílí vedle naší branky, ale Háněl kazí výhoz. Suchý nedává. Berka špatně přihrává. Špičan v 50. minutě po kličce získává domácím jednobrankové vedení. Liška faulován, ale Elšlégr z TH jen do tyče, máme v držení stále míč, avšak i další střela Elšlégra končí pouze na tyči. Berka dostává ČK. Střelu Špičana Háněl chytá. Liška z brejku také není úspěšný. Suchý trefuje břevno. Macht nedává, ale jsme stále u míče, a macht je faulován, je nařízena šestka, z které Liška míří pouze do břevna. V Špičan zvyšuje na 20:18 pro domácí. V 56. minutě Elšlégr nedává TH a Smola proměňuje brejkovou situaci a domácí vedou již o 3 branky - 21:18. Elšlégr snižuje z TH. Smola ihned domácí vedení navyšuje. V 59. minutě Elšlégr snižuje.  Po faulu na Machta, trestný hod zahrává Liška  a trefuje jen tyč.

Rozhodoval Ctirad Leinweber z Řevnic.

Sestava a brankáři:  Háněl Marek, Král David  - obrana: Smetana David, Benetka Vojtěch (ČK-5), Tomášek Petr (ŽK) , Štraub Jiří (ŽK) - útok: Elšlégr Tomáš 8, Černý Radek 4, Berka Pavel 3 (ČK-5), Macht Michal 3, Liška Martin 2

Trenér: Smitka Jiří, vedoucí: Smetana David

Kyšice: Volák Radim, Fremr Jiří - Špičan Jiří, Matoulek Filip, Schneberger Filip, Tlustý Milan, Netušil Martin 2, Suchý Vojtěch 1, Špičan Aleš 5, Smola Ondřej 14, Smaha Petr