Most - Všenice 17:9 (8:5)

31.10.2015 17:40

Do zápasu na severu vstupujeme s Plčkem v brance, na obraně s Dobrým, Heringem, Hánělem a v útoku s Berkou, Elšlégrem a Baborovským. Máme výhoz a úvodní útok předznamená celé utkání. Přstože si vytvoříme několik šancí, ale nepodaří se nám překonat domácího brankáře. Zadní řady se také snaží a tak skóre vůbec nenarůstá. Náš útok neproměňujeme ani pokutový hod a tak se nám první branku podaří vstřelit až v 16. minutě !!!!!! Snižujeme však naštěstí pouze na 1:2. Domácí však ihned odpovídají, zvyšují vedení, které se nám podaří občas zkorigovat. Most vede 8:5 a hází "šestku" po čase, kterou brankář Plaček kryje.

Do druhéhé poločasu vstupujeme s cílem na domácí "vlítnout" a skóre zvrátit. Avšak naše snaha končí, stejně jako v prvním poločase na mokrém míči s kterým si nevíme rady. A tak jsme na domácí "vlítli" tak, že první branku vstřílíme "už" ve 12. minutě. Snižujeme na 6:11 a do  konce zápasu se bezmocně pereme s mokrým míčem. Zápas končíme v naprostém rozkladu.....

Na takovéto zápasy je nejlepší zapomenout. Na mokrém terénu s mokrým míčem útoku nic nevycházelo. Buďto nás vychytal domácí brankář, anebo jsme vystřelili vysoko nad branku. Zadní řady se snažili, ale podlehli domácímu tlaku.

Rozhodoval Petr Rauch z Plzně.

Sestava branky : brankáři: Ronad Plaček, David Král,  obrana :Vojtěch Benetka, Dominik Háněl,Jan Hering, Martin Dobrý, Jiří Smitka , útok: Tomáš Elšlégr (7), Petr Baborovský (1), Zdeněk Rada (1),  Pavel Berka, Martin Liška,  trenéři - Luděk Kuška, Tomáš Hůlka

Baník Most:  brankáři - Vítězslav Nový, Radek Müller, obrana - Petr Hojer, Tomáš Holec, Michal Štumpf, Ondřej Pátek, útok - Michal Nájemník (3 góly), Petr Tichý, Tomáš Dräxler (1), Jan Mertl (13), Zdeněk Bíma