Osek podlehl Všenicím

19.05.2011 08:22

Osek - Všenice 17:18 ( 10:11)

Se zájmem očekávané utkání nenaznačovalo skutečnost, že oba soupeře od sebe v loňské sezóně dělily dvě soutěže. Hosté se sice ujali vedení z úvodního útoku, ale Osek na ně poté vlétl jako tajfun a vedl po deseti minutách 4:2. Ještě v 15. minutě prohrávaly Všenice 6:4 a běhavá házená Sokola plná dynamiky slavila v tu dobu úspěch. Všeničtí hráli rozvážnějji a zkušeněji a po dvou Hrúzových šlajsech z rohu srovnali na 6:6. Poté se oba soupeři přetahovali o vedení až do poločasového hvizdu bezchybně pískajícího arbitra Jaroslava Holého z Plzně a do kabin odešli o branku spokojenější hosté.

Ti také po změně stran zúročovali své větší herní zkušenosti a hned v úvodu 2. poločasu si vybudovali mírný náskok. Své vedení o gól ještě zvýraznili, když osm minut před koncem vedli 14:17 a zdálo se být rozhodnuto. V závěru však Osečtí napnuli všechny síly a pokusili se o malý zázrak. Začali mnohem agresivněji chodit do soupeřovy obrany a výsledek se dostavil v podobě dvou slepených branek na 16:17. Všenice ovšem z protiútoku přidaly osmnáctý gól a domácí už v poslední minutě snížili konečý stav . Svým nábojem a nasazením všech aktérů musel zápas uspokojit i toho nejnáročnějšího diváka.