Všenice - Hromnice 18:17 (7:9)

17.05.2018 13:03

V 1. poločase se nám nepodařilo ustrážit nejlepšího hráče hostí J. Fencla a tak hosté měli dvoubrankový náskok. Ve druhém poločase se zadní řady zlepšují, avšak nedaří se nám snížit. J. Fencl si vytváří trestné hody, které proměňuje. V 45. minutě přichází na hřiště v rámci střídání, "aby si zahráli všichni" Dobrý místo Benetky na beka a do brány místo dobře chytajícího Smetany, D. Král. Král vytahuje několik skvělých zákroků, Dobrému se daří čistě uhrát především J. Fencla a protože se "probudil" i útok ve složení Founě, Hůlka Liška daří se nám vyrovnat na 14:14. Hosté se však nevzdávají a utkání je vyrovnané do posledních minut. V závěrečných minutách se dostáváme do vedení 18:16. Hosté v poslední minutě snižují na rozdíl jediné branky. Máme výhoz a 30 sekund by jsme měli dohrát bez střelby. Jenže Hůlka po nedorozumění s Founěm ztrácí míč a hosté ještě v poslední sekundách dlouhým pasem se snaží vyrovnat. Naštěstí hostující útočník přihrávku nezpracoval a tak si můžeme připsat 2 body za vybojované vítězství.Zajímavostí utkání je vstřelení branky obráncem M. Dobrým, který v 1. poločase využil falešné střídání a svůj brejk zakončil brankou.

Sestava a branky: brankáři: Smetana, Král - obrana : Dobrý (1), Aichinger, Benetka Vojtěch, Procházka, - útok: Liška 8, Founě 7, Míka Jan 1, Hůlka 1

Vedoucí a trenér: Benetka Radomil

Hromnice: brankář: Bohdanecký - Zahradník, Fencl Miloš, Vrbka, Denk, Fencl Jakub 7, Fencl Pavel 4, Kratochvíl, 3, Obořil 3, Liška

Trenér: Duchek Václav, Vedoucí: Liška Jaroslav