Všenice na severu neuspěly

29.05.2011 10:40

Litvínov – TJ Všenice 17:16 (8:8)

• premiéra Sokola na cizím hřišti byla dramatická a pro našeho zástupce nešťastná. Zvěsti o tvrdé hře Severočechů se naplnily, k vidění byly nefér zákroky ze strany domácích obránců, na což všeničtí doplatili jedním zraněním. Přesto hosté dlouho drželi krok a v první půli dokonce vedli o dva góly. Poločas skončil smírně a poté pro změnu získal Litvínov tříbrankový náskok. Borci Sokola ho dokázali stáhnout, jenže neproměnili pokutový hod a další dvě šance v koncovce. Sami se tak připravili o zisk alespoň jednoho bodu. Osmkrát skóroval h. Benetka, třikrát Šíma s Hrůzou, jednou R. Benetka a Šrédl. Utkání řídil Kopera.

Louka – TJ Všenice 15:10 (5:7)

• ani v dalším duelu nenavázali Všeničtí na výhru v prvním zápase proti Stupnu B. Střetnutí poznamenal vytrvalý déšť, který se nad hrací plochu snesl už dlouho před výhozem. Rozmoklé hřiště a míč obalený škvárou dělal oběma mužstvům značné obtíže. Domácí se s podmínkami vyrovnali lépe, i když to dlouho vypadalo na export bodů. Sokol totiž vedl 3:7, jenže Severočeši předvedli ukázkový zvrat a najednou to bylo 10:7 pro Louku. Hosté se nevzdali a zadní řady skvělými zákroky zásobovaly útočnou formaci. Té nelze upřít bojovnost, ale ani ta nenahradila totální kanonýrské selhání. Z 55 střel totiž skončilo v síti domácích jen deset. Tři trefy po změně stran na výhru prostě nestačily, a tak domácím patřily body zaslouženě.Za Všenice: Hrůza pět, H. Benetka tři, Šrédl a R. Benetka po jedné brance. Škoda, že do hry nemohl zasáhnout zraněný Šíma.

Tento článek je opsán z Rokycanského deníku.