Všenická záloha byla oslabena, padla doma

30.05.2011 13:52

Všenice B - Nezvěstice C 21:29  (6:18) neděle 22.5.2011

Domácí při kolizi s druholigisty nastoupili v silně okleštěné sestavě a v prvním poločase hráli dost odevzdaně. Naopak hosté (ač poslední tým průběžné tabulky) hráli s nadšením a hlavně jim dokonale vycházelo zakončení. Po deseti minutách už vedli 2:6 a jejich nápor neotupil ani oddechový čas domácí lavičky. Ve 20. minutě už hlásil ukazatel stav 4:12 a do poločasu narostl náskok jižanů na hrozivých 12 branek.

Všenickým slouží ke cti, že zápas nezabalili a po změně stran se statečně prali o co nejlepší výsledek. Náhle začaly vycházet útočné akce a výrazně se především zlepšila střelba, jež v byla v úvodním dějství značně jalová. Ve čtyřicáté minutě záloha TJ snížila na 11:21 a působila v tu dobu opticky lépe. Ztráta z úvodní půle byla však příliš velká.

Deset minut před koncem vedli jižané 16:25 a do závěrečného hvizdu rozhodčího Zdeňka Hejla z Holoubkova stáhli domácí brankový odstup na osm branek. Velká škoda absence dorostence M. Lišky, který si při kopané pochroumal koleno.