Příchovice - Všenice 20:25 (10:10)

08.06.2015 14:10

 

 

    K zápasu na půdě "neoblíbených" ( nepamatuju si, že by jsme zde někdy vyhráli....), jsme nastoupili s Plačkem v brance, na obraně hráli  Háněl Hering, Kroupa a v útoku Elšlégr, D. Kroc s Berkou. Na začátku prvního poločasu je skóre vyrovnané. Naše obrana v čele s brankářem hraje velice dobře a domácímu útoku se ji daří těžko překonávat. Bohužel i náš útok se neprosazuje a tak skóre narůstá pomalu a ani jedno mužstvo si nedokáže vypracovat větší náskok. Domácí Hoštálek neproměňuje ani pokutový hod - Plaček chytá. V dalším průběhu prvního poločasu si stále žádné mužstvo nevypracuje větší náskok, přestože útoky hrajou velice rychlou házenou s množstvím střelby. Na konci 1. poločasu se domácí drží v jednobrankovém vedení. V posledních minutách nás  " zvednou ze židle "  některé  výroky rozhodčího Slavíka, naštěstí neskládáme zbraně a i díky velké bojovnosti všech hráčů Baborovský srovnává z TH po čase. Poločas 10:10.

   Do druhého poločasu vstupujeme jako "uragán" Skvěle chytá Plaček, výborná poziční hra obrany Háněl, Kroupa, Hering  je doplněna i sebranými míči a výborná hra útoku Rada, Elšlégr D. Kroc je doplněna krásnými brankami. Ve 40. minutě vedeme 16:11 !!!! Pak si bereme slabší "chvilku" a Hošťálek třemi brankami snižuje ve 47. minutě na dvoubrankový rozdíl. Vzápětí Elšlégr zvyšuje na 17:14. Útok stále i po vystřídání, utkání se hrálo ve velkém vedru předvádí krásnou rychlou házenou s pohlednými kombinacemi zakončenou rychlou přesnou střelbou, i domácí útok se snaží, leč v cestě jim stojí naše obrana s brankářem Plačkem, který má navíc dobře postavené tyče. Branková konstrukce nás několikrát zachránila před pěknými střelami domácích útočníků. To nic nemění na našem výborném výkonu celého mužstva, které s přehledem dokráčí k vítězství 25:20.

 

  Rozhodoval Václav Slavík z Nýřan,  který v 1. poločase "poškádlil" naše mužstvo některými výroky, ale ve 2. poločase pískal velice dobře.

 

   V tomto zápase jsme podali výborný výkon.  Spolehlivý byl brankář Plaček, pěkně hrála mladá obrana Hering, Háněl, Kroupa, která k dobré poziční hře přidala i získané míče z přihrávek. A útok ? Především ve 2. poločase rychlá hra "z ruky", nabíhání do volných pozic, krásné kombinace, přesné zakončení všech útočníků o čemž svědčí i fakt, že nastoupilo všech 6 útočníků a všichni vstřelili minimálně 2 branky !!!  Přesto v tomto kolektivním pojetí lze vyzdvihnout hru T. Elšlégra, ktetý tvořil hru, střílel branky, chodil si pro fauly, byl tím správným tahounem.  Tento zápas je povzbuzení do dalšího těžkého zápasu s mužstvem Žatce, které je na čele tabulky 2. ligy a hraje o postup do nejvyšší soutěže.

 

  Sestava a branky: brankáři : Plaček, Smitka - obrana: Háněl, Hering (ŽK), Kroupa, Dobrý - útok: Kroc 7, Elšlégr 6, Rada 4, Berka 3, Černý 3, Baborovský 2 (ŽK)

Trenér: Kuška Luděk,  vedoucí Hůlka Tomáš

 

Příchovice: Brankáři: Přibyla, Sedláček - obrana: Toman, Brada, Jánský, Šašek, útok: Hošťalek 9, Nohava 6, Šilhavý 2 , Urban 2, Brejcha 1

Trenér: Bešta Zdeněk, Vedoucí Valeš Václav