Sokol Hromnice - TJ Všenice B 16:21 (8:13)

20.09.2017 21:01

Ke druhému zápasu jsme zajížděli hřišti nejstaršího týmu nejnižší soutěže, ke kterému se pomaloučku věkově "blížíme". Začátek zápasu byl vyrovnaný až do stavu 3:3. Pak na hřiště Přichází Hrůza  a třemi přesnými ranami ze střední "vzdálenosti" nám dodává klid  a dostává ná do vedení 6:3. Skvěle hraje obrana ve složení Aichinger, Dobrý Benetka jimž spolehlivě kryje záda Plaček. kterým se daří eliminovat nejlepšího hráče domácích Rumla. V útoku je Hrůza k neudržení, zdatně mu sekunduje Vondrák. A tak ve 20. minutě vedeme 10:4. Náskok si dobrým týmovým výkonem,kdy v útoku dojde k prostřídání všech útočníků, udržujeme do konce 1. poločasu, který vyhráváme 13:8. Do druhého poločasu nastupuje do obrany Potůček a výborným výkonem doplňuje naši obranu, která se prostřídá, až na skvělého Dobrého, který odehraje celý zápas. Útok se pravidelně střídá, díky  pěkným kombinacemím a přesné střelbě  nemá střídání žádný vliv jeho výkon.  Stále si udržujeme větší brankový odstup  a po zásluze vítězíme 21:16.

S přehledem rozhodoval Václav Slavík z Nýřan.

Sestava a branky: brankář: Plaček Ronald - obrana: Benetka Vojtěch, Dobrý Martin, Aichinger Marek, Potůček Pavel - útok Hrůza Kamil 7, Vondrák Aleš 7, Founě Pavel 4, Hůlka Tomáš 3, Benetka Matěj

Vedoucí : Hůlka Tomáš

Hromnice : Procházka, Baloun, Štaif, Denk, Fencl Miloš, Zahradník, Ruml 7, Fencl Pavel 4, Obořil, Zuska, Fencl Jakub 2, Liška Kratochvíl, Křížek 1

Trenér: Duchek Václav

Vedoucí: Liška Jaroslav