TJ Všenice - Nezvěstice

29.05.2011 10:54

TJ Všenice – Nezvěstice 18:20 (10:11)

V pátém kole II. Ligy národních házenkářů přivítal Sokol na svém hřišti celek z Nezvěstic a zápas nezačal vůbec špatně, když po deseti minutách vedl 4:1.

Poté však neproměněním několika šancí dali domácí hostujícímu týmu šanci na zvrat, čehož soupeř dokonale využil a ujal se vedení 8:5. Od této chvíle již domácí celek do vedení nepustil. V druhém poločase dlouho vydržel stav 12:13, když oba soupeři nedokázali skórovat, ale hosté nakonec získali, byť oslabení vyloučením, Tříbrankový náskok, který domácí již nezkorigovali.

Hosté prokázali, že jsou zkušenějším týmem, když dokázali své šance proměnit vždy v rozhodujících fázích zápasu. Sokol tentokrát zaostával i v obranné fázi, když největší problémy dělal obráncům nejlepší střelec hostů Nachman. Nnavíc se noční můrou stávají pokutové hody, jelikož domácí útočníci nedokázali opět dva proměnit!

Branky Všenic: H. Benetka osm, Hrůza pět, Cajthaml čtyři, R. Benetka jednu branku

Tento článek je opsán z Rokycanského deníku.