Všenice B - Osek B

01.06.2011 14:15

Všenice B – Osek B 22:15 (8:5) neděle 17.4.2011

-v okresním derby se hrála v 1. poločase úplně vyrovnaná partie. V 10. minutě byl stav nerozhodný 2:2 a chvílemi dokonce působil Sokol opticky lepším dojmem. I v dalším průběhu 1. půle zadní řady předčívaly útočné linie, a tak 10 minut před přestávkou vedla Lokomotiva 5:4. Závěr úvodního dějství však vyšel výtečně Všenickým a na poločasovou poradu nakonec odešli o 3 branky šťastnější. Po změně stran se diváci konečně dočkali gólů. V domácím dresu se rozstřílelo dorostenecké duo M. Liška – D. Founě a prapor hostujících paličů třímal především L. Stach. Po 10 minutách 2. poločasu ale byla situace na hřišti nadále otevřená, neboť Všeničtí vedli 12:9. Poté Oseckým v několika dobrých příležitostech nevyšlo zakončení a favorit se čtvrt hodiny před koncem ujal vedení 16:10. V závěru zápasu bylo ke shlédnutí hodně vydařených útočných akcí s přesným zakončením a Všenice odskočily na 21:14 necelých 5 minut před koncem. Potom se už střetnutí jen v poklidu dohrávalo a domácí si připsali po zásluze další body, které je katapultovaly až na 2. místo v tabulce za suverénní reservou Přeštic. Bezchybně odpískal obě bitvy Petr Tausche z Nýřan.

Autor: Pavel Souček