Všenice B - Tymákov C 11:19 (6:12)

04.10.2017 18:59

TJ  Všenice B - TJ Sokol Tymákov C 11:19 (6:12)

V nedělním odpoledni jsme nastoupili proti Tymákovu C. Nastoupili jsem v sestavě Smitka v brance, na obraně Aichinger, Benetka V., Potůček P., a v útoku Vondrák, Hůlka, Rada. Vedeme 3:1. Pak však hosté zlepší hru v útoku, kde exceluje Kakeš, v brance se rozchytal Maťátko a hosté otáčí skóre. Nepomáhá ani střídání v naší sestavě, především útoku se nedaří, a tak hosté vedou v poločase jednoznačně 6:12. Na začátku druhého poločasu obměněná zadní sestava, Plaček v brance, obránci Benetka V., Aichinger a Hůlka "zamknou" naši branku. Za deset minut nedostaneme branku, avšak útoku se stále nedaří a tak ve 40. minutě prohráváme stále 8:12. Pak Plačka prostřelí  Adámek, v útoku neproměníme, a i když zadní řady podají ve druhém poločasu lepší výkon než v prvním, při slabší hře a střelbě v útoku to stačí pouze na prohru 11:19 z našeho pohledu, kdy především 11 vstřelených branek je velmi málo.

V tomto zápase nám utekl především 1. poločas. Nedařilo se nám v útoku a také nekompletní obrana si vybrala slabší chvilky. Poločas 6:12, hovoří za vše. Ve druhém se obrana zlepšila, obdržela pouze 7 branek, a v prvních deseti minutách druhého poločasu živila, šanci na body, avšak útoku se stále nedařilo a tak Tymákovští si dokráčeli k jasné výhře.

Slušné pohodové utkání s přehledem odřídil Tomáš Chmelík.

Sestava a branky: brankář: Plaček Ronald, Smitka Jiří - obrana: Benetka Vojtěch, Aichinger Marek (ŽK), Potůček Pavel, Brei Michal, - útok Vondrák Aleš 4, Founě Pavel 2, Hůlka Tomáš 2, Rada Zdeněk 2, Míka Jan 1 Benetka Matěj

Trenér: Benetka Radomil

TJ Sokol Tymákov C : Hrdlička, Maťátko, Čechura, Nekola, Runt, Havránek, Chaloupek, Kakeš 13, Adámek 3, Čechura 2,  Kotyza 1

Vedoucí: Hrdlička Pavel