Všenice - Čakovice 17:16 (9:6) 03.06.2014 09:20

20.04.2016 13:07

 

 

 

     Do utkání s mužstvem Čakovic jsme nastoupili s Králem v brance, na obraně s Hánělem, Krocem M. a Dobrým Josefem. V útok nastoupil Elšlégr, Baborovský, Rada. Máme výhoz a hned z prvého útoku se uvolňuje Elšlégr a otevírá skóre zápasu. Hostující Dafčík "klepákem" vyrovnává.  Elšlégr proráží. Čechovský dostává hosty do vedení. Elšlégr z trestného ranou o tyč vyrovnává na 2:2.  V 5. minutě je úspěšný při střele Čechovský a hosté vedou. Elšlégr je faulován při kličce a vyrovnává z TH na 3:3. Háněl blokuje střelu hostujícího útočníka, Dobrý J. získává míč, přihrává rychle na Elšlégra, který ale rychlý protiútok nezakončuje přesnou střelou. Čechovský z trestného hodu míří vedle. Baborovský pálí do břevna, Rada získává odražený míč a následnou střelu Elšlégra z výskoku vyráží hostující brankář do autu. V pokračujícím útoku střílí Elšlégr do bloku a Baborovskému je písknuto "dlouho držená".  Hosté se opět dostávají do vedení, když Dafčík proměňuje "šestku".  V 10. minutě je Rada faulovaný. Sám rozehrává TH z rohu brankoviště, přihrává na střed Baborovskému, který vyrovnává na 4:4. Král chytá trestný hod. Elšlégr je faulován, je nařízena "šestka" a sámotný Elšlégr nás dostává do vedení 5:4.  Král kryje střelu Lišky z úhlu, Háněl vynáší, ale Baborovský vzápětí neproměňuje. V 17. minutě Duchek vyrovnává z TH. Elšlégr z výskoku nedává. Král chytá střelu Dafčíka, poté míří Čechovský vedle. Do našeho útoku nastupuje Vondrák a hned se uvádí přesnou střelou z vykláněčky - vedeme 6:5. Dobrý J. získává míč, ale Vondrák nedává. Ve 23. minutě spolupráce Vondrák - Rada a druhý jmenovaný zvyšuje na 7:5. Duchek střílí vedle. Vondrák z výskoku míří nad branku hostů. Dafčík snižuje. Za faul na Radu je nařízen pokutový hod. Vondrák jej nekompromisně proměňuje - 8:6. Ve 29. minutě Liška nedává TH. Při našem útoku je nařízen trestný hod, který střílí asi 10 sekund před koncem poločasu  Vondrák, a proměňuje jej krásným "houpákem" a upravuje tak na poločasový stav 9:6 v náš prospěch. 

   Hosté mají výhoz a Král chytá střelu hostujícího útočníka, hosté získávají odražený míč a Dafčík pálí do břevna. Vondrák z vykláněčky - 10:6. Háněl blokuje, ale hosté poté získávají výhodu TH. Dafčík snižuje. Pěkně sehraná "šnůra" našeho útoku na jejímž konci je Rada a vedeme 11:7. Ve 35. minutě Král chytá střelu Dafčíka. Vondrák kazí přihrávku. Král chytá střelu Čechovského, ale Elšlégr neproměňuje ránu z dálky. Dafčík snižuje. Spolupráce D. Kroce s Vondrákem a Vondrák zvyšuje na 12:8. Král kryje střelu Čechovského a z rychlého protiútoku Vondrák - 13:8. Ve 43. minutě je vyloučen obránce hostí Košárek a na hřiště vstupují emoce. Král špatně vyhazuje a Duchek snižuje. Rada střílí do tyče, Vondrák získává míč, ale D. Kroc nedává. Dafčík ve 45. minutě snižuje. D. Kroc neproměňuje vzápětí ani Rada není úspěšný. Dafčík snižuje na 11:13 z pohledu hostů po rychle rozehraném TH. D. Kroc z dálky zvyšuje na 14:11. Ve 48. minutě opět Dafčík snižuje. D. Kroc nedává a tak opět Dafčík snižuje na rozdíl jediné branky přesnou ranou z trestného hodu. Trenér Kuška si bere oddechový čas, aby uklidnil naše družstvo. V 51. minutě Baborovský pěknou ranou z úhlu zvyšuje na 15:13. Liška snižuje. Akce Vondrák - Baborovský a Vondrák zvyšuje na 16:14. V 54. minutě Král chytá střelu Lišky, ale Vondrák nedává trestný hod. Háněl blokuje střelu Čechovského. Elšlégr po krásné kličce na "beka" hostů ranou  na "první" tyč získává vedení 17:14. Dafčík snižuje. V 59. minutě Baborovský míří do břevna. Naštěstí hosté už jen korigují z TH po uplynutí hrací doby Liškou. Vítězíme 17:16 !!!

          

       Velice dobrý výkon podal rozhodčí Zdeněk Hejl z Holoubkova.

    Opět jsme sehráli vynikající utkání se silným protivníkem, téměř celý zápas jsme vedli, už dokonce 13:8. Chvilkovou nekoncentrovaností, kdy jsme se věnovali více diskuzím se soupeři než samotné hře, jsme dovolili soupeři snížit, poté si vzal trenér Kuška time out, po kterém jsme udrželi emoce více v klidu než hosté, a  nakonec jsme  zaslouženě zvítězili. Tím jsme udrželi jarní neporazitelnost, která s poslední podzimní remízou v Raspenavě čítá už 9 !! zápasů.

 

      Sestava a branky: brankáři: Král, Plaček : obrana : Háněl,Dobrý M. (ŽK), Kroupa, Dobrý J.,Kroc M., - útok: Vondrák 7, Elšlégr 5, Baborovský, Rada 2, Kroc D.1,

trenér: Kuška Luděk

vedoucí: Hůlka Tomáš

 

Avia Čakovice : Uřídil, Štefan, - Mařík T., Mařík L., Rulf (ŽK), Košárek (ČK-OT) - Dafčík 10 (ŽK,ČK-5), Duchek, Čehotský, Liška 2,

trenér a vedoucí : Rys Jiří