Všenice - Osek

27.05.2011 00:17

TJ Všenice - TJ Osek 16:10  (10:5) neděle 22.8.1999

V prvním zápase nové sezony II. ligy národní házené mohli diváci ve Všenicích  sledovat okresní derby mezi TJ Všenice a TJ Osek. Atraktivní soupeř přilákal rekordních 211 fanoušků, kteří se měli po celý zápas na co dívat.

V úvodu utkání se domácí ujali vedení již první střelou, zatímco hostům se nepodařilo skórovat celých patnáct minut! Během této čtvrthodinky narostl rozdíl na čtyři branky a do konce poločasu se podařilo domácím vedení ještě o gól zvýšut. Do šaten se šlo za stavu 10:5.

V druhém dějství se nedokázali výrazněji střelecky prosadit ani všeničtí, ale náskok z první půle jim k vítězství stačil. Strůjcem úspěchu domácích byl určitě brankář Plaček, který byl se svými jednatřiceti zákroky nejlepším mužem na hřišti. zápas řídil místo zraněného Nikla sudí holý.

branky Všenic: Benetka osm, Hrůza pět, Kalaš dvě a Founě jedna. za Osek: Hirman tři, Horejš, Pokštefl a Jindřich po dvou a Herejk po jedný.

Tento článek je opsán z Rokycanského deníku.