Všenice - Příchovice

25.10.2011 09:16

Všenice – Příchovice 13:19 (7:10)

Kočka 10 a D. Háněl 3 – Frána, Bešta, Blohman, Brejcha, O. Šilhavý a Andrlík 3 a Šourek

- našemu zástupci scházel v tomto utkání terminální střelec M. Liška, který si v páteční dohrávce proti Nýřanům poranil zápěstí na střelecké ruce a této ztráty mohli trenéři jen litovat, protože podzimní půlmistr nepředvedl ve Smrdově nic oslnivého a byl určitě k poražení. Domácí s minimálním počtem hráčů museli přesunout do útočné formace D. Háněla a tím přirozeně zpětně trpěla obrana. Lokomotiva jakoby se poddala skutečnosti, že je oslabená a už po 10 minutách prohrávala po vlažném výkonu 2:4. Pak ale chlapci zvedli hlavy a 10 minut před přestávkou hlásil ukazatel skóre stav 5:7 a záležitost byla stále zcela otevřená. Favorit šel do kabin nakonec za 3-gólového salda, ale nic jistého rozhodně neměl. Po změně stran se Všeničtí pokoušeli o zázrak, ale v klíčových situacích byla nepřítomnost jejich kapitána na hřišti znát. Ještě ve 40. minutě drželi solidní stav 9:12, ale ve zbytku zápasu se na stranu Příchovic párkrát přiklonilo štěstí a dovedly duel nakonec do poměrně bezpečného vítězství. Pochvalu opět zasluhuje skvěle chytající D. Háněl, v obraně dvojice V. Benetka – J. Elšlégr a pokud se v pátek nebývale dařilo v útoku Kočkovi, tak tento hráč svůj výkon zopakoval i v tomto měření sil proti mnohem silnějšímu protivníkovi. Všeničtí tak s největší pravděpodobností přezimují na 3. příčce tabulky, což zhruba odpovídá reálným možnostem kolektivu. Před 20 diváky rozhodoval Zdeněk Hejl z Holoubkova.