Všenice - Raspenava 27:19 (13:9) 15.06.2014 23:31

20.04.2016 13:09

K poslednímu zápasu sezóny 2013/2014 se sestupem ohroženou Raspenavou jsme nastoupili s Králem v brance, s Heringem, Hánělem a Kroupou na obraně a v útoku s Elšlégrem Radou a Baborovským. Elšlégr přesnou ranou otevírá skóre zápasu. Dörfl vyrovnává.  Elšlégtr míří do tyče. Dörfl z brejku získává vedení pro hosty. Rada vyšlapuje a trefuje tyč. Král chytá střelu Havlíčka. Rada nedává. Dörfl z dalšího rychlého protiútoku pálí vedle. Elšlégr z TH v 6. minutě vyrovnává. Dörfl střílí mimo naši branku. Liška rozehrává trestný hod z rohu brankoviště, Baborovský je faulován na středu a Elšlégr je z TH úspěšný. Král likviduje střelu Havlíčka. V 10. minutě Elšlégr zvyšuje na 4:2. Hosté rozehrávají trestný hod z rohu a Kobera snižuje. Baborovský po kličce krásnou ranou pod břevno - 5:3. Král chytá střelu Kobery. Vondrák z vykláněčky - 6:3. Král kryje střelu Dörfla, ale nakonec Dörfl snižuje.  Vondrák z dálky zvyšuje. Hosté kazí přihrávku z rozehrávky TH, a Háněl získává odražený míč. Černý je faulován. Rozehrává TH, přihrává  Vondrákovi ten do náběhu D. Krocovi  a vedeme 8:4. V 16. minutě Dörfl snižuje. D. Kroc přihává Černému a ten míří přesně. Král kryje střelu Dörfla, Hering získává odražený míč a D. Kroc z rychlého protiútoku zvyšuje na 10:5. Dörfl z TH snižuje. Hosté si berou time out a do naší obrany nastupuje Dobrý J. s Breiem. Pěknou souhru našeho útoku zakončuje krásným "šlajzem" Černý. Dörfl také míří přesně. Černý neproměňuje střelu "klepákem". Havlíček snižuje. Baborovský rozehrává TH do náběhu Elšlégrovi a ten se nekompromisně trefuje. Král likviduje střelu Kobery. Baborovský po samostatné akci zvyšuje na 13:8. Hosté kazí přihrávku. Elšlégr proráží. Kobera míří přesně. Liška je faulován, ale Elšlégr neproměňuje TH, získáváme odražený míč, ale Liška míří vedle mimo branky. Háněl blokuje střelu Havlíčka na roh. Háněl vystihuje přihrávku Dörfla. Elšlégr ztrácí míč po špatné přihrávce Baborovského. Noha Dörfla ukončuje 1. poločas.

Začínáme útokem a střela D. Kroce je zblokována na roh- V pokračujícím útoku je D. Kroc faulován a Vondrák "houpákem" z TH zvyšuje na 14:9. Málek snižuje. Černý míří do tyče, ale získáváme odražený míč a D. Kroc krásně přihrává Černému, ale ten nedává. Dörfl z  TH míří nad. Černý - 15:10.  Ve 35. minutě Dörfl po rozehrávce TH snižuje. Vondrák krásnou ranou z výskoku trefuje horní růžek hostující branky. Háněl získává míč.  Vondrák se uvolňuje, ale trefuje pouze tyč, Kroupa vybojuje odražený míč. Vondrákovu střelu z vykláněčky chytá hostující brankář. Hosté ztrácí míč. Vondrák ve snaze o rychlý protiútok kazí přihrávku. Dörfl nedává.  D. Kroc kazí přihrávku. I hosté kazí přihrávku. Ve 41. minutě je D. Kroc faulován. Vondrák z TH nekompromisně zvyšuje na 17:11. Kobera snižuje. D. Kroc po kličce míří přesně. Ve 43. minutě pěkná souhra Kobery s Dörflem a Dörfl zakončuje přesnou ranou. D. Kroc z náběhu zvyšuje na 19:13. Kobera vyšlapuje a snižuje. Rada se pěkně uvolňuje a vedeme 20:14. Kroupa fauluje a Král kryje Dörflův TH, odražený míč získává Dörfl a střílí vedle. Černý nedává, vybojuje míč přihrává Radovi, který je faulován a rozhodčí Baumruk nařizuje pokutový hod, který s jistotou proměňuje Vondrák. Smitka kryje střelu Havlíčka. Pěknou souhru Baborovského s Radou zakončuje nekompromisní ranou pod břevno Rada. Smitka chytá střelu Havlíčka, vzápětí jeho další ránu, do třetice Havlíček pálí po rozehrátí trestného hodu nad. Kobera se trefuje v 51. minutě. Černý střílí vedle. Havlíček míří přesně. Po pěkné spolupráci Rady s Černým, druhý jmenovaný zvyšuje na 23:16. Háněl blokuje střelu Málka, Brei vynáší míč. Černý je faulován, ale Baborovský neproměňuje TH, naštěstí Rada získává odražený míč. Baborovský pálí do bloku. Máme roh. Černý se uvolňuje, ale šanci neproměňuje. Smitka kryje střelu Dörfla, ale nakonec Havlíček snižuje. V 54. minutě Rada prostřeluje hostujícího "beka" - 24:17. Vondrák z úhlu nedává, a D. Kroc z náběhu - 25:17. Smitka kryje střelu hostujícího útočníka. Opět se z náběhu trefuje D. Kroc.  Smitka chytá střelu Havlíčka. Z rychlého protiútoku se netrefuje Elšlégr, ani poté Vondrák z vykláněčky není úspěšný. Hosté ztrácí míč. Noha Elšlégra. Dörflovu střelu kryje Smitka. Kobera rozehrává TH a Dörfl snižuje.  Elšlégr krásnou ranou z výskoku zvyšuje na 27:18. Smitka chytá střelu Havlíčka. Elšlégr ztrácí míč. Dörfl míří přesně. Vondrák trefuje tyč a tak vyhráváme 27:19-

Výborně rozhodoval Jan Baumruk z Kyšic.

Poslední zápas sezóny se odehrával ve velice přátelském duchu. Hrála se pohodová, rychlá, útočná házená. Celý zápas jsme vedli a zaslouženě zvítězili.

Sestava a branky:  brankáři: Král, Smitka :  obrana : Háněl, Kroupa, Dobrý J., Brei, Hering - útok: Kroc D.6 ,Vondrák 6, Elšlégr 5, Rada 4, Černý 4, Baborovský 2, Liška

trenér: Kuška Luděk

vedoucí: Hůlka Tomáš

Raspenava: Pávek : Skalický, Felcman (ŽK), Gröger, Petříček - Dörfl 9, Kobera 6 (ŽK), Havlíček 3, Málek 1