Všenice - Spartak Rožmitál pod Třemšínem 25:25 (14:13)

09.09.2017 16:30

V dalším utkání jsme přivítali Spartak Rožmitál pod Třemšínem. Uvod zápasu byl velice "divoký". Prakticky z každého útoku padali branky. My jsme však udělali v útoku pár technických chyb a tak hosté ve 12. minutě vedli 9:6. Naší obraně s brankáři se vůbec nedařilo, nepomohlo ani střídání Plačka za Háněla M. Navíc Tomášek byl vyloučen. Naši trenéři si vybrali oddechový čas. Do branky se vrací Háněl M., který předvedl pár úspěšných zákroků, které využil skvěle hrající útok a dotáhl vedení hostů. Na konci poločasu se dostáváme do těsného vedení. Druhý poločas je prakticky stejný jako první. Nedaří se obraně ani brankářům. A tak skóre je vyrovnané.  Přesto se nám podaří získat pár míčů a výborně hrající útok získává tříbrankový náskok 18:15. Vedeme ještě 20:18 a máme míč. Bohužel si náš útok vybírá slabší chvilku a technickými ztrátami a nepřesnou střelbou dáváme hostům možnost vyrovnat. Ti šanci přes špatně hrající zadní řady a slabým výkonům bránkařů využívají,  a minutu před koncem se dokonce dostávají do vedení. Naštěstí se nám daří vyrovnat a hostům se už nepodaří zareagovat.

Rozhodčí: Stanislav Zadražil

Sestava  a branky: brankáři:  Háněl Marek, Plaček Ronald - obrana  Tomášek Petr (ČK-5),  Šraub Jiří ,Hering Jan, Smitka Jiří  - útok: Elšlégr Tomáš 15, Berka Pavel 7, Černý Radek 1, Vondrák Aleš 1,   Macht Michal

Trenér : Smitka Jiří,,  Vedoucí:  Smetana David

Rožmitál: brankáři: Sadílek Dušan, Leitermaan Miroslav, - obrana: Blažek Pavel,Zemek Josef, Stoklasa Jiří, Franěk David - útok: Šourek Petr 13, Melichar Petr 6, Pičman Jiří 3, Stockl Roman 3