Všenice - Vřeskovice 22:19 (12:9) 12.05.2014 15:37

20.04.2016 13:04

K dalšímu utkání 2.ligy proti soupeři z Vřeskovic nastupujeme se Smitkou v brance, na obraně s Heringem, Krocem M., a Hánělem. V útoku začíná Rada, Baborovský, Elšlégr. Hosté mají výhoz. Smitka chytá střelu hostujícího útočníka. V útoku ztrácíme. Smitka chytá střelu Kydlíčka. V útoku ztrácíme další míč  technickou chybou. Smitku nepřekoná Kydlíček z trestného hodu. Elšlégr je po pěkném průniku mezi dvěma obránci faulován a je nařízen pokutový hod. Sám faulovaný Elšlégr ji proměňuje a v 5. minutě otevírá skóre. Smitka kryje střeku Jánského a vzápětí Kydlíčka, který byl však faulován. Hosté rozehrají TH z rohu brankoviště a vypracují si trestný hod na středu brankoviště. Z něj Jánský nepřekoná výborného Smitku. Rada z úhlu nedává, ale získává míč a je faulován uvnitř brankoviště. Baborovský rozehrává TH, přihrává do náběhu Radovi a ten přesnou ranou k tyči získává pro nás vedení 2:0. Smitka kryje střelu Černého M., ale druhý pokus hostujícího útočníka je úspěšný a skvělý Smitka tak až v 9. minutě je poprvé překonán. Baborovský po samostatné akci - 3:1. Černý M. z úhlu snižuje. Elšlégr nám po kličce  krásnou ranou pod břevno získává opět dvoubrankové vedení. Smitka chytá TH Černému M.. Elšlégr proráží. Černý M. propadá mezi našimi obránci a snižuje.  Spolupráce Baborovský - Elšlégr končí střelou Elšlégra vedle. Háněl blokuje střelu Kydlíčka. Akce Rady a Baborovského, který střílí, ale hostující brankář Štich jeho střelu chytá, získáváme odražený míč. Z pokračujícího útoku Rada pálí do tyče, odražený míč se se dostává k Radovi, který další střelou trefuje břevno, další odražený míč získává Elšlégr, ale jeho střelu Štich kryje. Černý M. střílí vedle. Faulovaný Háněl přichází o míč. Kydlíček vyrovnává na 4:4. V 15. minutě je Baborovský faulován, Vondrák rozehrává TH z asi 9m vzdálenosti, náraží si s Baborovským a vykláněčkou nás dostává do vedení. Černý J. střílí do tyče. Pěkná souhra našeho útoku, ale střídajícímu Hrůzovi chytá střelu vřeskovický Štich. Černý J. vyrovnává na 5:5. V 19. minutě se trefuje Baborovský hezkou ranou pod břevno. Jenže Kydlíček z výskoku vyrovnává na 6:6. Po souhře Vondráka a Rady prvně jmenovaný z výskoku získává vedení na naši stranu. Ve 21. minutě pěknou ranou vyrovnává hostující Černý M.. Skvělá souhra našeho útoku na jejímž konci střílí přesně Hrůza - vedeme 8:7.  Smitka chytá střelu Kydlíčka. Hrůza nedává. Ve 24. minutě Kydlíček trefuje tyč. Vondrák z výskoku nedává. Faulovaný Baborovský míří vedle. Černý M. opět vyrovnává. Rada je faulován a nařízený trestný hod proměňuje Vondrák. Ve 27. minutě Černý J. nedává. Elšlégr je faulován, Vondrák rozehrává z úhlu " z Venku" brankoviště TH, přihrává Radovi "dovnitř", ten vyšlapuje a přesnou ranou získává vedení 10:8.  Černý M. snižuje. Vondrákovi chytá střelu střídající hostující brankář Kadlec. Černý M. nedává. V posledních dvou minutách 1. poločasu se dějí věci ! Pěkná souhra našeho útoku a Rada z úhlu zvyšuje již na 11:8. A chybí necelá minuta do konce poločasu. Černý M. míří vedle. Smitka vyhazuje na Elšlégra, který proniká na brankoviště přihrává Vondrákovi, který nádherným "houpákem" těsně před poločasovým hvizdem rozhodčího Adámka stanovuje konečný poločasový stav na 12:9.

Ve 2. poločase máme výhoz a hned z prvého útoku je Rada faulovaný, je nařízen TH, který proměňuje Vondrák 13:9. Smitka chytá střelu z dálky Kydlíčkovi. Rada pálí nad. Černý J. ve 33. minutě snižuje z TH. Elšlégr je faulován, ale Vondrák neproměňuje trestný hod. Černý M. z TH v 35. minutě snižuje již na 11:13. Rada netrefuje z úhlu, Háněl získává odražený míč, ale následně Vondrák střílí do bloku, naštěstí opětovně získáváme odražený míč. a z pokračujícího útoku je Vondrák přesný střelou  z úhlu a vedeme 14:11. Černý M. snižuje. Pěkná souhra celého útoku, kterou zakončuje přesnou střelou k tyči Rada. Kydlíček snižuje. Ve 38. minutě míří přesně Vondrák z výskoku a vedeme 16:13. Černý M. opět snižuje. Ve 40. minutě střílí Rada do tyče. Háněl blokuje střelu Kydlíčka, ale ten se dostává k odraženému míči a napodruhé už je úspěšný. V útoku ztrácíme míč a tak Černý M. vyrovnává 16:16. Elšlégr míří do tyče, dostáváme se k odraženému míči, který dostává do náběhu opět Elšlégr, ale tentokrát míří do břevna. Háněl chytře vypichuje přihrávku a získává míč. Vondrák míří přesně z výskoku a opět vedeme, tentokrát 17:16. Ve 44. minutě Kydlíček vyrovnává. Hrůza nedává, vzápětí Vondrák kazí přihrávku. Král chytá TH Černému J.. Po spolupráci Rady s Vondrákem míří Rada do břevna. Ve 49. minutě chytá Král střelu Kydlíčka, vzápětí i Černému M., ale nakonec jej překoná Kydlíček a poprvé a naštěstí naposledy strhává vedení na hostující stranu.  Spolupráce baborovského s Vondrákem končí brankou Vondráka a je srovnáno 18:18. Hosté trefují tyč. Baborovský je faulován a je nařízena "šestka". Vondák ji proměňuje a vedeme 19:18. Hosté po souhře celého útoku vyrovnávají M. Černým. Vondrák z vykláněčky nám získává jednobrankový náskok. Hosté střílí vedle, ale Král ve snaze poslat do rychlého protiútoku Hrůzu kazí přihrávku. Hosté mají míč, ale Král chytá. Vyhazuje na Hrůzu, ten v ponechané výhodě přihrává Baborovskému, který krásně natáhne rychlý protiútok přihrává Vondrákovi do volné pozice jež však neproměňuje jasnou šanci. V 56. minutě střílí Kydlíček vedle. V 57. minutě Hrůza vyšlapuje, míří přesně a vedeme 21:19. Černý M. střílí vedle, ale Krocovi vypichuje míč Jánský. Král chytá střelu Jánského. Hrůza střílí nad. Háněl získává míč. Baborovský střílí do tyče. Král chytá střelu Jánského. Baborovský těsně před koncem upravuje na konečný stav 22:19 z našeho pohledu.

V tomto zápase jsme většinu zápasu vedli, ale dík zbytečným výpadkům v obraně i v útoku jsme hostům dovolili sehrát vyrovnaný zápas, který jsme rozhodli až v závěru.

Rozhodoval Jan Adámek z Přeštic.

Sestava a branky: Brankáři: Král, Smitka - obrana : Háněl, Hering, Kroc, Kroupa - útok : Vondrák 11, Rada 4, Baborovský 3, Elšlégr, Hrůza 2

Trenér a vedoucí : Kuška Luděk

Vřeskovice : B. Štich, Kadlec - o : Hofman, Míka, Neuman, Chmelíř, - ú: Černý Miroslav 10, Kydlíček 7, Černý Jan 2, Jánský