Všenice – Vřeskovice 29.5.2011

09.06.2011 11:19

Všenice – Vřeskovice 19:9 (6:5)

Šperl 12, Lhoták 5 a O. Loukota a Vokáč – Tureček a Krs 4 a Rada

-zápas se hrál až ve večerních hodinách od 19 hodin, což s ohledem na celodenní vedro nebylo špatné rozhodnutí. Domácí se v 1. poločase museli obejít bez D. Háněla, který si plnil své herní povinnosti s hanbalovým týmem Talentu Plzeň, který hostil jeden z turnajů mistrovství republiky žáků. Po celý 1. poločas se oba kolektivy přetahovaly o vedení a nakonec šli do kabin o branku šťastnější naši zástupci. Domácí útočná vozba dost trpěla v 1. půli neúčastí P. Lhotáka, který musel zaskočit v obraně za svého nepřítomného spoluhráče. Když se však D. Háněl během 1. půle dostavil na hřiště a jeho kamarád tak mohl od 2. poločasu do útoku, znamenalo to konec jakýchkoli nadějí Vřeskovic na solidní výsledek. Během 8 minut 2. poločasu Všenice odskočily na 10:7, uklidnily se a začaly předvádět hru hodnou korunního prince kvalifikace. V útoku stejně jako v minulých zápasech exceloval J. Šperl, který snad konečně našel střeleckou jistotu a nezbývá než doufat, že si ji přenese i do víkendového Poháru ČR v Nýřanech. 8 minut před koncem už vedl favorit 14:8 a závěrečné minuty i s ohledem na to, že hrál druhý proti třetímu, nabraly doslova ráz exhibice. Jak už bylo řečeno, zúčastní se Všeničtí od pátku do neděle Poháru České republiky v Nýřanech, kde jim krom domácích budou za soupeře celky Baníku Most, Sokola Bakov, Sokola Krčín, Drakenu Brno a TJ Rokytnice. Přejeme klukům, aby se jim jejich vystoupení na turnaji vydařilo podle představ.