Všenice vyhrály těsně ve Stupně

19.05.2011 19:38

Vynikající atmosféra doprovázela očekávané derby nejvyšší soutěže národních házenkářů.

Stupno - Všenice 14:16  (6:7)

Na nový umělohmotný povrch Sokola Stupno dorazili sousedé ze Všenic. Zatímco domácím šlo o upevnění páté příčky ( s výhledem na play off o titul), hosty čekají záchranářské práce. Nakonec právě vidina sestupu byla mocným hnacím motorem TJ!

Početná divácká kulisa nevycházela prvních patnáct minut z údivu. Hosté marně hledali recept na gólmana Nového, takže stav byl 3:0. Až se zpožděním se Benetka & spol. rozstříleli a rázem měly Vššenice navrch (3:4). Nejtěsnější náskok také do poločasové přestávky udržely.

Po změně stran Sokol prohrával až o tři branky a nevypadalo to s ním dobře. Po nevyužitých šancích všenických kanonýrů se ale dění na hřišti zdramatizovalo (13:14 a domácí trenéři si vzali oddechový čas). Nic platné jim to nebylo, borci ze sousední obce si cestu za důležitými body pohlídali. Sudí Baumruk z Kyšic to neměl lehké, ale roli zvládnul.