Všenickým nadějím scházela větší chuť se pohybovat

30.05.2011 19:43

Všenice - Božkov 8:10  (4:7) pátek 20.5.2011

V zápase dvou družstev hrajících se staršími hráči mimo soutěž byla k vidění dost průměrná házená. Domácí se drželi do stavu 2:2 v 8. minutě, ale pak začali na svého soupeře ztácet. Ten se deset minut před přestávkou ujal vedení 3:4 a vyšelmu skvěle i závěr úvodního dějství, kdy si vypracoval mírný náskok, který se ukázal být jako rozhodující.

Po změně stran se k obstojnému výkonu rozchytal všenický brankář J. Šperl, ale útočná formace  absencí Loukoty hodně trpěla a hra na náhodu žádný výrazný efekt nepřinášela. Po devíti minutách 2. půle vedla "likérka" 5:8 a obrany na hrací ploše jednoznačně dominovaly. Vyzdvihnout lze snad jen domácí útočnici Kláru Kuškovou, která poprvé vstřelila více než jednu branku. Chvíli před koncem vedli vítězové 6:9 a svůj náskok bez jakýchkoli komplikací uhájili až do závěrečného hvizdu sudího Pavla Součka.

Všenickým útočníkům tentokrát v teplém počasí scházela větší chuť běhat. Za domácí: D. Kroupa 5, K. Kušková 2 a Žiga 1 - Vojtěch 9, Uxa 1