Ždírec - Všenice B 13:22 (6:10)

28.04.2019 22:22

Ve studeném zimním odpoledni nastupujeme ve Ždírci proti domácím s Plačkem v brance, na obraně hraje Aichinger, Procházka, Dobrý, a v útoku Černý, Vondrák a Hrůza. Od počátku hrají výborně naše zadní řady, útok se pomalu probouzí a v 11. minutě vedeme 3:0. Pak i domácí vstřelí branku, naštěstí náš útok nabírá obrátky a navyšuje naše vedení na poločasových 10:6, i přesto, že do obrany nastupuje Potůček a do útoku Míka a Founě, takže si zahrají všichni kdo přijeli.

Ve druhém poločae hraje skvěle útok, i obrana hraje výborně a přestože domácí se snaží, neustále navyšujeme vedení a  vítězíme vysokým rozdílem 22:13.

Utkání velmi pěkně odřídil Zdeněk Hejl z Litohlav.

SEstavy a statistiky:

Brankář:Plaček Ronald  - obránci: Aichinger Marek, Potůček Pavel, Dobrý Martin,Procházka Aleš - útočníci: Vondrák Aleš 7, Hrůza Kamil 7, Černý Radek 4, Míka Jan 2, Founě Pavel 2

Vedoucí : Dobrý Martin

TJ Úslavan Ždírec:  brankář: Fiala Jakub -  Zrno Pavel, Pospiszyl Tomáš, Kotous Jakub, Nýgrýn Jaroslav, Počátecký Petr, Láska Lukáš, Jung Šimon,  Pospiszyl Zygmunt 7, Řežábek Martin 3, Kotous Jan 2, Stehlík Ondřej 1

Vedoucí: Pospiszyl Zygmunt