Ročník 2019/2020

TJ Všenice A - TJ S. Ejpovice  19:19 (7:11)

K zahajovacímu utkání jsme nastoupili proti sousedům zEjpovic. Zahajujeme s brankářem M. Hánělem, na obraně s P. Tomáškem, P. Štraubem, a D. Hánělem. V útoku začíná D. Kroc, T. Elšlégr a Č. Pokorný. Od úvodního hvizdu rozhodčího Raucha se hosté dostávají do vedení. Našim útočníkům se nedaří překonat  hostující obranné řady vyztužené o přeštického K. Zemana. Naopak hostující útok se prosazuje lehce přes naši obranu. Nepomáhá ani změna beka, ani vystřídání brankářů. Hosté tak vyhrávají 1. poločas 11:7.
    Ani začátek 2. poločasu nenasvědčuje, že by jsme mohli získat nějaké body. Hosté si stále udržují 4-brankový odstup. Teprve od poloviny druhého poločasu se nám, díky velké bojovnosti,i několika proměněným brejkům daří snižovat náskok hostí. Dostáváme se dokonce do vedení 19:18, ale O. Šik ihned vyrovnává. Máme sice výhodu posledního útoku, bereme si oddechový čas, ale nedaří se nám jej proměnit, přesto jsme v konečném účtování  bod spíše získali.
  Velmi dobře rozhodoval Petr Rauch.

Sestava a branky:Háněl Marek, Král David - obrana: Smetana David, Tomášek Petr, Štraub Petr Háněl Dominik, Háněl Tomáš  - útok: Kroc David 10,  Pokorný Čestmír 5, Elšlégr Tomáš 4,Liška Martin 6,

Trenér a vedoucí: Plaček Ronald

Jiskra Raspenava - TJ Všenice A  18:22 (12:12)

V dalším zápase jsme zajížděli ke nejvzdálenějšímu soupeři 2. ligy. Zahajujeme opět s brankářem M. Hánělem, na obraně s P. Tomáškem, P. Štraubem, a D. Hánělem. V útoku začíná D. Kroc, T. Elšlégr a M. Liška. První poločas nabídl rychlou házenou, kdy prim hráli útoky. Opět se nám nedaří v zadních řadách, naštěstí útočníci jsou za mírného děště úspěšní a tak v poločase je srovnáno 12:12.
   Začátek druhého poločasu nabízí úplně jiný obrázek, útokům se nedaří a skvěle hrají obrany. Ve 40. minutě domácí vedou 14:12 a zahrávají pokutový hod. Ten skvěle chytá D. Král. Domácí sice ještě vedou 16:14, ale v těchto chvílích obrana se skvělým Králem získává několik míčů a nám se daří obrátit stav skóre v náš prospěch. Trestáme domácí fauly proměněnými pokutovými hody a daří se nám dovést utkání do vítězného konce.
  V 1.poločase zahrál výborně útok, nedařilo se obraně. Na začátku druhého poločasu si útok vybral slabší chvilku, ale po 10 minutách se opět "rozjel" a zahrál výborně. Obrana zahrála skvěle ve druhém poločase, kdy ji výborně kryl záda Král.
   Rozhodoval Miroslav Beran.

Sestava a branky:Háněl Marek, Král David -obrana: Smetana David (ŽK), Tomášek Petr, Štraub Petr Háněl Dominik -útok: Kroc David 14 (ŽK), Elšlégr Tomáš 7,Macht Michal 1, Liška Martin

Baník Most NH - TJ Všenice 20:18 (10:12)

Po sobotním zápase v Raspenavě jsme se přesunuli do Mostu, kde jsme v neděli nastupovali proti domácímu Baníku. Zahajujeme opět s brankářem M. Hánělem, na obraně s P. Tomáškem, P. Štraubem, a D. Hánělem. V útoku začíná D. Kroc, T. Elšlégr a M. Liška. Od začátku hraje výborně obrana, která až  na pár zaváhání hraje výborně proti domácímu šikovnému útoku. V útoku ˇ"řádí" Elšlégr, který si s domácí obranou děla co chce a jen za první poločas střílí 8 branek. v poločase tak vedeme 12:10.
   Domácí mají ve druhém poločase výhoz a začínají zostra. Brzy vyrovnávají. Odehrává se velká bitva. Nám bohužel v útoku docházejí síly. Za stavu 15:15 deset minut nepadne branka... Domácím se podaří strhnout vedení na svoji stranu. Za stavu 17:15, si bereme oddechový čas, a Benetka jde zahrávat trestný hod, jeho "houpák" však chytá domácí bek a domácí postupně navyšují vedení  na 20:16, v závěru skóre dvěma góly již jen snížíme na konečných 20:18 pro domácí.
   Po výborném prvním poločase nám ve druhém poločase v útoku došli síly a domácím se podařilo stav utkání otočit ve svůj prospěch.
   Zápas výborně odřídil Vladimír Martínek.

Sestava a branky: Háněl Marek,  Král David -obrana: Smetana David (ŽK), Tomášek Petr (ŽK, ČK-5), Štraub Petr,  Háněl Dominik -  útok: Elšlégr Tomáš 10, Benetka Hynek 4, Macht Michal 3, Kroc David 1,Liška Martin

TJ Spartak Modřany - TJ Všenice 17:22 (10:13)

Na půdě nováčka 2. ligy začínáme velmi dobře. Vedeme 7:3, pak si však obrana vybere slabší chvilku, v útoku neproměníme šance a domácí snižují na 8:7. Pak však obrana získá několik míčů, útok je přetaví ve vstřelené branky a v poločase vedeme 13:10.

Máme skvělý nástup do druhého poločasu a vedeme 16:10. I přes snaživý výkon domácích hraje skvěle obrana v čele s brankářem M. Hánělem, a i útoku se daří srřílet branky a tak v 50. minutě vedeme 21:14, a s přehledem získáváme 2 body. Debut si odbyl na obraně patnáctiletý Vilém Pechmann a jistě je příslibem do dalších let.

S přehledem zápas odřídil Michal Barabáš.

Sestava a branky: Háněl Marek,  Král David -  obrana: Smetana David, Tomášek Petr, Háněl Dominik, Pechmann Vilém -  útok:  Elšlégr Tomáš 9, K roc David  8,   Macht Michal 2,L iška Martin 2,  Baborovský Petr 1

TJ Všenice - TJ Žatec  27:19 (15:10)

TJ Sokol Tymákov B - TJ Všenice B 25:22 (14:12)