2015/2016
KONEČNÁ TABULKA
1. | Všenice B | 10 | 8 | 1 | 1 | 185:161 | 19 |
2. | Hromnice | 10 | 6 | 0 | 4 | 178:162 | 12 |
3. | Tymákov C | 10 | 4 | 3 | 3 | 203:181 | 11 |
4. | Ždírec | 10 | 5 | 0 | 5 | 193:196 | 10 |
5. | Chudenice | 10 | 2 | 1 | 7 | 190:216 | 5 |
6. | Dobřív | 10 | 2 | 1 | 7 | 146:179 | 5 |
1. OS TŘÍDA MUŽI STATISTIKY
DOMA
1. | Všenice B | 5 | 5 | 0 | 0 | 82:71 | 10 |
2. | Hromnice | 5 | 3 | 0 | 2 | 85:88 | 6 |
3. | Ždírec | 5 | 3 | 0 | 2 | 115:108 | 6 |
4. | Tymákov C | 5 | 2 | 1 | 2 | 94:83 | 5 |
5. | Chudenice | 5 | 2 | 1 | 2 | 100:101 | 5 |
6. | Dobřív | 5 | 2 | 1 | 2 | 78:90 | 5 |
VENKU
1. | Všenice | 5 | 3 | 1 | 1 | 103:90 | 10 |
2. | Tymákov C | 5 | 2 | 2 | 1 | 109:98 | 6 |
3. | Hromnice | 5 | 3 | 0 | 2 | 93:74 | 6 |
4. | Ždírec | 5 | 2 | 0 | 3 | 78:88 | 4 |
5. | Chudenice | 5 | 0 | 0 | 5 | 90:115 | 0 |
6. | Dobřív | 5 | 0 | 0 | 5 | 68:89 | 0 |
PRAVDA
1. | Všenice B | 10 | 8 | 1 | 1 | 185:161 | 19 | +7 |
2. | Hromnice | 10 | 6 | 0 | 4 | 178:162 | 12 | +2 |
3. | Tymákov C | 10 | 4 | 3 | 3 | 203:181 | 11 | +1 |
4. | Ždírec | 10 | 5 | 0 | 5 | 193:196 | 10 | 0 |
5. | Chudenice | 10 | 2 | 1 | 7 | 190:216 | 5 | -5 |
6. | Dobřív | 10 | 2 | 1 | 7 | 146:179 | 5 | -5 |
Kolik nastoupilo hráčů:
Všenice B 24
Tymákov C 21
Dobřív 17
Hromnice 17
Chudenice 14
Ždírec 13
Nejvíce branek v utkání
504 Chudenice-Ždírec 25:31 56
503 Tymákov C-Ždírec 28:23 51
507 Všenice B-Chudenice 28:23 51
Nejméně branek v utkání
506 Hromnice-Všenice B 11:13 24
517 Dobřív-Všenice B 11-13 24
VÍCE NEŽ 12 BRANEK VSTŘELILI
POSPISZYL Zigmund Ždírec 15,
RUPERT Tomáš Chudenice 15,
LIŠKA Martin Všenice B 12,12,
KLÍR Vlastimil Dobřív 12,
RUML Radim Hromnice 12,
Přehled trestů soutěže I.třída
Hráč Ž 5 10 kon
1. KOUDELKA Filip (Dobřív) 1 1 1
2. POSPISZYL Zygmund (Ždírec) 1 2
3. MONHART Jiří (Dobřív) 1 1
4. HEŘBOLT Jiří (Dobřív) 1
4. HERING Jan (Všenice B) 1
4. ZAHRADNÍK Kamil (Hromnice) 1
4. VOKURKA Martin (Tymákov C) 1
4. FIALA Jakub (Ždírec) 1
4. KOTOUS Jan (Ždírec) 1
4. BERAN Jiří (Chudenice) 1
4. VLASÁK Oldřich (Chudenice) 1
4. PLAČEK Ronald (Všenice B) 1
4. ŠILHÁNEK Vít (Dobřív) 1
4. HRNEČEK Miloslav (Dobřív) 1
4. MÍKA Jan (Všenice B) 1