2. LIGA  A

             10. KOLO   13.10. 2018

 

 

           
16.00 Raspenava Kyšice 7:17 3:11 Kotlář P.
15.00 Most Ejpovice 16:14 7:7 Martínek V.
14.00 Příchovice Žatec B 26:15 13:8 Rauch P.
14.00 Vřeskovice Plzeň-Litice 18:25 7:12 Jíra P.
16.00 Všenice A Tymákov C 24:24 15:12 Zadražil S.

 

 

                     11. KOLO   14.10. 2018

 

 

           
11.00 Raspenava Ejpovice 12:16 6:7 Kotlár P.
10.30 Most Kyšice 19:14 9:7 Hejl Z.
9.50 Příchovice Plzeň-Litice 32:22 16:10 Štengl M.
11.00 Vřeskovice Žatec B 18:14 9:8 Plaček R.
10.30 Všenice A Rožmitál 20:17 9:9 Šimice V.

 

 

                    OS  1. TŘÍDA

                 6. KOLO

           
13.10. 11.00 Tymákov C Všenice B 19:22 8:12 Šimice V.
14.10. 14.30 Hromnice Ždírec 26:26 16:11 Havránek V.

 

 

                  MLADŠÍ  ŽÁCI   KOEDUCI

 

           
9.10. 16.30 Všenice Plzeň-Újezd 14:13 6:7  

 

         
12.10 17.00 Plzeň-Litice Všenice 13:16  

 

         
14.10 9.15 Všenice Dobřív 14:11  

 

 

 

                    TABULKA  2. LIGY  A

            

 

           
1. Příchovice 10 10-0-0 229:168 20
2. Tymákov B 10 8-1-1 215:179 15
3. Kyšice A 10 7-0-3 199:155 14
4. Most 10 6-0-4 185:169 12
5. Ejpovice 10 5-1-4 178:169 11
6. Všenice A 10 5-1-4 179:192 11
7. Plzeň-Litice 10 5-0-5 212:213 10
8. Rožmitál p/Tř. 10 3-0-7 168:207 6
9. Vřeskovice 10 1-2-7 197:230 4
10. Raspenava 10 1-1-8 165:196 3
11. Žatec B 10 1-0-9 147:204 2

 

            

              TABULKA   OS  1.  TŘÍDA

 

           
1. Všenice B 6 6-0-0 126:104 12
2. Hromnice 6 3-1-2 119:110 7
3. Ždírec 6 1-1-4 123:140 3
4. Tymákov C 6 0-2-4 111:125 2

 

 

 

                           2. LIGA  A

          9. KOLO             7.10. 2018

 

           
13.00 Žatec B Raspenava 16:22 8:10 Malý J.
10.30 Plzeň-Litice Most 22:20 9:12 Zadražil S.
10.30 Rožmitál Tymákov B 12:18 7:9 Adámek J.
16.00 Příchovice Všenice A 27:18 12:6 Baumruk J.
10.30 Ejpovice Kyšice A 18:22 9:11 Zimmermann L.

 

 

                            OS  1. TŘÍDA

 

           
16.00 Všenice B Hromnice 18:15 10:6 Souček P.
14.00 Ždírec Tymákov C 22:20 12:10 Šimice V.

 

 

                    

 

 

 

 

 

              TABULKA  2. LIGY  A

            

 

           
1. Příchovice 8 8-0-0 171:131 16
2. Tymákov B 9 8-0-1 191:155 14
3. Kyšice A 8 6-0-2 168:129 12
4. Ejpovice 8 4-1-3 148:141 9
5. Most 8 4-0-4 150:141 8
6. Plzeň-Litice 8 4-0-4 165:163 8
7. Všenice A 8 4-0-4 135:151 8
8. Rožmitál p/Tř. 9 3-0-6 151:187 6
9. Raspenava 8 1-1-6 146:163 3
10. Žatec B 8 1-0-7 118:160 2
11. Vřeskovice 8 0-2-6 161:191 2

 

            

              TABULKA   OS  1.  TŘÍDA

 

           
1. Všenice B 5 5-0-0 104:85 10
2. Hromnice 5 2-1-2 93:87 5
3. Ždírec 5 1-1-3 100:114 3
4. Tymákov C 5 0-2-3 92:103 2

 

 

               TABULKA   MLADŠÍ   ŽÁCI  KOEDUCI

 

           
1. Plzeň-Újezd 5 4-0-1 78:50 8
2. Všenice 5 4-0-1 88:48 8
3. Dobřív 2 1-1-0 27:14 3
4. Litice 5 1-1-3 57:63 3
5. Příchovice 5 0-0-5 28:103 0

             

 

 

                     2. LIGA  A

 

                 7. KOLO  29.9  2018

 

           
11.00 Všenice A Raspenava 21:17 10:10 Hejl Z.
16.00 Kyšice Žatec B 21:10 10:3 Šimice V.
14.30 Ejpovice Plzeň-Litice 20:17 9:10 Bukovský J.
13.00 Tymákov B Příchovice 17:19 9:12 Plaček R.
15.00 Rožmitál Vřeskovice 23:20 13:8 Jíra P.

 

 

                    8. KOLO  30.9.  2018

 

           
9.45 Všenice A Most 18:16 9:8 Zimmermann
11.55 Kyšice Plzeň-Litice 23:22 16:10 Plaček R.
10.30 Ejpovice Žatec B 23:11 11:5 Jíra P.
9.00 Tymákov B Vřeskovice 24:23 13:10 Zadražil S.
10.30 Rožmitál Příchovice 16:24 6:12 Leinweber C.

 

 

                    OS  1. TŘÍDA

                 4. KOLO

 

           
16.00 Ždírec Všenice B 20:24 9:12 Jíra P.
14.30 Hromnice Tymákov C 22:18 10:7 Hejl Z.

 

 

                              MLADŠÍ  ŽÁCI  - KOEDUCI

                          4. KOLO 27.-30. 9.  2018

 

         
30.9. 11.00 Všenice B Příchovice 18:7 8:2
27.9. 17.00 Plzeň-Újezd Pllzeň-Litice 16:9 7:6