Čakovice - Všenice 16:15 (12:10) 13.10.2013

20.04.2016 12:35

Očima trenéra Luďka Kušky :

V tomto zápase jsme zajížděli na půdu exligových Čakovic. Domácí po většinu prvního poločasu vedli. Největší problém nám zpočátku dělal útočný systém Čakovic, který se nám podařilo eliminovat přehozením beka z kraje na střed. Dostali jsme se do vedení 10:8, které jsme však i díky 2 !! neproměněným pokutovým hodům neudrželi a v poločase domácí vedli 12:10.

Ve druhém poločase jsme dotahovali těsný náskok soupeře. Za stavu 15:14 však 1O minut !!! nepadla ani jedna branka na žádné  straně. Domácí zvýšili vedení na 16:14,podařilo se nám snížit. Měli jsme možnost posledního útoku, na který jsme měli dvě a půl minuty, přesto se nám nepodařilo srovnat.  Škoda bodu přinejmenším na remízu jsme určitě měli.

Dobře rozhodoval S. Zadražil z Přeštic.

Sestava a branky : brankáři : Král, Smitka -  obrana Dobrý, Šebek, Kroupa  - útok Černý, Baborovský 5, Rada 3, Elšlégr, Liška 1, Hrůza, Hůlka

trenér: Ludek Kuška

vedoucí: Tomáš Hůlka

Čakovice : Uřídil, Molnár : Štefanˇ(ŽK), Staniševský, Mařík T., Janeba, Mařík L., Košárek, Dafčík 7, Liška 5, Záruba, Duchek 2, Čechovský 2, Valíček