Podlázky - Všenice 26:17 (13:9) 06.10.2012

20.04.2016 11:36

Do tohoto zápasu jsme nastoupili v sestavě brankář Plaček,  obrana Dobrý, Šebek, Hering, útok Rada, Černý, Vondrák. Hned z prvého útoku se nám podařilo sebrat míč a z protiútoku jsme se dostali do vedení, byla to však naše "labutí píseň". Domácí útok proměňoval vytvořené šance, zejména Zimmermann hrál vynikající zápas. A v případě nevyužité šance rozhodčí Kugler nařídil trestný hod, které domácí proměňovali. Dařilo se i našemu útoku a tak jsme drželi dvou až tříbrankový rozdíl. Bohužel obraně nepomohlo ani střídání Krále za Plačka a Kroupy za Heringa. V poslední minutě domácí proměnili přísně nařízený trestný hod a v poločase vedli 13:9.

Na počátku 2. poločasu neuznal rozhodčí Baborovskému regulérní branku a vzápětí bylo přísně posouzeno Vondrákovo prorážení. Domácí těchto výhod využili a získali 6 brankový násjkok, který ještě navýšili.

Tento zápas vůbec nevyšel zadním řadám ani brankářům. V dresu domácích zahrál vynikající zápas L. Zimmermann.

Velice slabý výkon podal rozhodčí Zdeněk Kugler z Plzně.

Sestava a branky : brankáři : Plaček, Král - obrana : Dobrý, Šebek, Hering, Kroupa - útok : Vondrák 7, Rada 3, Černý 3, Hůlka 2, Baborovský 2