TJ Všenice - Řevnice 25:19 (13:12) 30.05.2011

30.07.2014 08:28

Tento zápas byl soubojem o 6. místo “a o výhodnější nasazení do předkol Českého poháru¨“.

Od začátku zápasu se lépe prosazovali útočné řady. Náš útok ve složení Baborovský, Černý, Founě předváděl krásnou rychlou házenou s přesným zakončením. Velice dobře jim sekundovala útočná řada Řevnic ve složení Zavadil, Hartman, Knýbel. Branky rychle padali na obou stranách, v 5.min. byl stav 2:3, v 11.minutě 6:6, a i po prostřídání domácího útoku Vondrákem a Pokorným, kterým výborně sekundoval Founě skóre brankově narůstalo na obou stranách, protože domácím se stále nedařilo zastavit hostující útok. Nepomohla ani výměna beka za halva.Ve 20.min. byl stav 9:9 a přetahováná o branku pokračovala až do konce poločasu. Na konci 1.poločasu předvedl několik výborných zákroků brankář Smitka a proto se nám podařilo vyhrát poločas těsně 13:12.

Výborně nám vyšel vstup do 2. poločasu. Obrana ve složení Dobrý Josef, Dobrý Martin, Kroc spolu s výborným gólmanem Smitkou sebrala několik míčů, které útočníci Baborovský, Pokorný, Černý dokázali proměnit a získat tak rozhodující náskok. V 36. min. jsme vedli 16:12 a tento náskok jsme si už udrželi díky výborné hře útoku, který opět doplnili střídající Vondrák s Founěm a zlepšené hře zadních řad oproti 1. poločasu. Ve 45. min. jsme vedli 19:16, v 55. minutě 23:19, a konečný hvizd dobře rozhodujícího P. Raucha přišel za stavu 25:19. Utkání bylo velice pěkné a rychlé, a díky oběma mužstvům i slušné.Vynikající výkon podali útočníci. Obrana s brankářem se zlepšila ve 2. poločase.

Sestava : - brankáři:  Smitka, Král

obrana :  Dobrý J., Dobrý M., Kroc, Hering, Šebek,

útok:       Baborovský 6, Černý 3, Founě 6, Pokorný 4, Vondrák 6

Za hosty skóroval:  Zavadil 10, Hartman 6, Knýbel 3