Vřeskovice - Všenice 20:18 (10:8) 22.09.2013

20.04.2016 12:31

K tomuto zápasu jsme nastoupili v základní sestavě s brankářem Plačkem, na obraně byli Dobrý, Kroc, Kroupa a v útoku Rada, Baborovský, Černý. Začátek zápasu byl v ospalém tempu a branky přibývali sporadicky. V 10. minutě yl stav 2:2. Pak se probudili především domácí, kteří využili naše chyby jak v útoku tak i v obraně a dostali se do vedení 10:6 ve 27. minutě. Na konci poločasu se nám 2 brankami podařilo snížit na 10:8.

Začátek druhého poločasu nám skvěle vyšel. Obrana získala několik míčů v útoku se dařilo trojici Hrůza, Baborovský, Elšlégr a ve 38. minutě se dostáváme do vedení 12:11. Domácí vyrovnávají. Z následného útoku Hrůza neproměňuje pokutový hod.Domácí šňůrou opět využívají několika chyb v útoku i v obraně a získávají vedení 16:13. Snizujeme na 16:15, avšak Rada z úhlu nedáva a domácí utíkají na 18:15. V závěru si domácí i přes několik útočných chyb pohlídali vítězství.

V tomto zápase se v některých pasážích nedařilo jak obraně tak i útoku. Útok si vytvořil hodně šancí, spoustu jich však neproměnil. Obrana s brankářem střídala dobré okamžiky se špatnými.

Rozhodoval P. Rauch, který, po nepřesném 1. poločasu, podal  ve 2. půli výborný výkon.

Sestava a branky : brankář : Plaček, obrana : Dobrý, Kroc, Kroupa,  útok : Hrůza 8, Černý, Elšlégr 3, Baborovský, Rada 2

Trenér a vedoucí : Kuška Luděk

Vřeskovice : Štich, Urban : Berka, Hofmann, Mika, Dobiaš, Černý J. 2, Černý M. 5, Jánský 9, Matoušek 4, Blohmann T., Blohmann M.,