Všenice - Čakovice 23:17 (7:7) 02.10.2011

20.04.2016 11:00

V nedělním zápase jsme přivítali exligistu s postupovými ambicemi. Zápas jsme nezačali vůbec dobře, útok Rada, Černý, Vondrák si vypracoval spoustu šancí, které ale bohužel neproměňoval. Také obrana Hering, Dobrý, Šebek  střídala dobré okamžiky s horšími a tak jsme v 18.min. prohrávali 2:6. Pak však zraněného Heringa vystřídal Kroc, do útoku nastoupil Benetka, Hůlka, Pokorný což se ukázalo jako vynikající tah. Ve 26. minutě už jsme prohrávali jen 4:6, a do poločasu se nám podařilo srovnat na 7:7.

Druhý poločas byla  "jízda z říše snů".  Už ve 33.min. jsme vedli 10:8,  a přímo fantasticky se rozehrála útočná řada Benetka, Hůlka, Pokorný, která předváděla vynikající házenou s přesným zakončením. Ve 39. a 40. minutě Benetka s  Hůlkou dvěma góly po sobě zvyšovali již na 15:11. Pešek sice snížil,  ale vzápětí Benetka s Pokorným zvyšují na 17:13. Vynikající Smitka vychytal Peška a Benetka opět zvyšuje krásným padáčkem z trestného hodu na 18:13. V 51. minutě Smitka chytá Ausbergerovi trestný hod a následně po krásné akci Hůlky s Benetkou, kdy druhý jmenovaný  zvyšuje již  na 20:15. Opět Smitka chytá Zimmermanovi další trestný hod a hned natof  Benetka podstřelem zvyšuje na 21:15. Hosté snížili ale Hůlka v  55.min. kontuje na 22:16 a když v 56. min,  Plaček kryje pokutový hod je o vítězi rozhodnuto. V 60. minutě upravuje Pokorný na konečných 23:17. Vynikající výkon mužstva především ve 2. poločase. Vynikající byl Smitka v bráně, skvěle hrála obrana Kroc, Šebek, Dobrý, která vynikajícím způsobem eliminovala nebezpečné čakovické útočníky  a famózní výkon útoku Benetka, Hůlka, Pokorný dokumentuje jeho střelecká úspěšnost kdy ve 2. poločase z 20 střel skončilo 16 !!! v hostující brance. V bouřlivé atmosféře pískal T. Sýkora  ze Žatce a i přes některé nepřesnosti se zhostil svého úkolu dobře.

Branky : Benetka 13, Pokorný 4, Rada, Hůlka 3

za hosty : Zimmermann 8, Pešek 4, Dafčík 2, Čechovský 1

ŽK : Dobrý, Šebek      -            Dafčík, Krejča