Všenice - Chomutov 24:14 (11:5)

21.10.2014 10:46

Tento zápas proti poslednímu mužstvu tabulky jsme začali nemastně neslaně. Za stavu 2:2 měli hosté míč. Pak se však rozchytal brankář Smitkal, spolehlivě hrála obrana Dobrý M., Hering,  a Háněl, začal se prosazovat i útok a  bylo z toho vedení 9:3, v poločase 11:5.

Ve druhém poločase hosté postupně rezignovali a výsledkem bylo jasné vítězství 24:14.

Při neúčasti delegovaného rozhodčíha Raucha rozhodoval po domluvě obou týmů R. Plaček ze Všenic.

Sestava a branky: brankáři : Smitka, Král  - obrana : Háněl, Hering, Dobrý M., Dobrý J. - útok : Vondrák 8, Černý 7, Rada 4, Baborovský, Elšlégr 2, Kroc 1

trenér : Kuška Luděk,  vedoucí : Hůlka Tomáš

Chomutov: Kučera Miroslav., Duda - Nartínek, Vaníček, Tkadlec, Hamouz, Kučera Marek 2, Kollár Tomáš 4, Viktora 3, Kučera Lukáš 5, Krejčí

trenér: Kučera Tomáš , vedoucí: Kučera Marek