Všenice - Litohlavy 16:8 (8:4) 18.09.2011

30.07.2014 08:36

18.09.2011 19:27

Tento zápas byl ovlivněn deštěm, hrálo se na těžkém terénu. Od úvodních minut jsme vedli, výborná hra obrany ve složení M. Dobrý, Šebek, Hering podporovaná výborně chytajícím Králem, zásobovala útok získanými míči. V 18. minutě jsme vedli 5:3.Ve 23. minutě Baborovský zvyšoval z rozehraného trestu na 7:4. Do konce poločasu padl už jen jediný gól a tak jsme do kadin odcházeli za stavu 8:4.

Ve druhém poločase nejdříve skórovali hosté Tycarem, ale pak Vondrák dvěma brankami navýšil naše vedení na 10:5. Hosté snížili na 10:6 brankou Šnajdra, ale útok ve složení Vondrák, Černý, Rada proměňuje vytvořené šance a navyšuje vedení v 53. min. na 13:6 a utkání se dohrávalo z povinnosti. Konečný stav 16:8 vystihoval poměr sil na hřišti. Vynikající výkon na těžkém terénu podala obrana Hering, Dobrý a skvěle blokující Šebek, za kterými předváděl fantastické zákroky gólman Král. V útoku výborně zahráli již zmínění Vondrák, Černý, Rada.  Utkání výborně odřídil Jan Baumruk z Kyšic.

Branky: Rada 5, Baborovský,Vondrák po 4, Černý 3

Za hosty : Šnajdr 4, Tycar 3, Martínek 1