Všenice - Osek 16:19 (6:9) 05.09.2011

30.07.2014 08:30

05.09.2011 20:33

Druhý domácí zápas v řadě bylo derby se Sokolem Osek.  Úvodní sestava v brance Král, obrana Hering,Šebek, Dobrý M. v útoku Rada,Černý a Baborovský začala vynikajícím způsobem a ve 4. minutě jsme vedli 2.0. Obě branky vstřelil Baborovský. To však byla labutí píseň našeho týmu. Útočné řadě se přestalo dařit herně i střelecky, nepomohlo ani střídání Vondráka s Pokorným za Černého a Baborovského. Hostující útok ve složení Hirman, Kozák, Maršík trpělivou hrou otočil stav na 6:2 v  18.minutě ve prospěch hostujícího týmu ! Teprve ve 20. minutě, po 16. min. bez vstřelené branky !!! Vondrák a poté Rada překonali dobře hrající obranu ve složení Souček, Aubrecht, Tomášek za kterou výborně chytal Polák a snížili na 4:6. Do konce poločasu se branky střídali na obou stranách a do šaten se odcházelo za stavu 6:9.

Druhý poločas pokračoval zmar našeho mužstva. Útoku se nedařilo a i obrana podlehla tlaku laviny útoků. A tak ve 37. minutě jsme po brance Kozáka prohrávali 6:12. Teprve v 37. min. !!! Pokorný první brankou ve 2. poločase snížil na 7 :12. Osek si stále udržoval stejný náskok a když Maršík v 48. min. zvyšoval na 16:11 pro Osek, přišlo střídání v brance domácích. Místo Krále nastoupil Smitka. Vzápětí zhasla i poslední jiskřička naděje když Baborovský neproměnil 6m hod.  Naopak Kozák a Hirman své šance proměnili a hosté vedli již 18:11. V 56.minutě opět Hirman upravil na 19:12 z pohledu hostí. V posledních 4 minutách se nám podařilo výsledek zkorigovat, když se 3x trefil Baborovský a jednou Rada na konečných 16:19. Utkání se nevyvedlo celému týmu, hosté zvítězili zaslouženě. Zápas dobře odpískal rozhočí S. Zadražil.

Branky : Baborovský 7, Rada Vondrák 3, Pokorný 2, Černý 1

Branky Oseka : Hirman, Maršík, Kozák po 6, Stach 1.