Všenice - Plzeň Újezd

09.06.2011 15:17

Všenice – Plzeň – Újezd 13:3 (6:1)

Šperl 7, D. Háněl 4 a Vokáč a Lhoták
Dohrávané utkání pojali domácí házenkáři jako přípravu na blížící se Pohár ČR v Nýřanech. Od úvodních minut měly navrch obrany. Skóre otevřeli domácí až v 5. minutě a po 10. minutách vedli 2:0. Pak hosté sice vsítili kontaktní gól, ale v 18. minutě už prohrávali 4:1 a do přestávky ještě inkasovali další 2 branky. V úvodní půli zářil v útoku obránce D. Háněl, který zaznamenal dvě třetiny branek svého týmu, zatímco kapitán P. Lhoták působil v obranné linii. Po změně stran se vrátili každý na svá tradiční místa, ale obraz hry to ani nijak nezměnilo. Hosté v podstatě nebyli schopni dát branku ze hry za celý zápas a proti všenické defensivě byli chvílemi naprosto bezradní. Domácí během čtvrt hodiny odskočili na 10:1 a pak jejich brankář M. Háněl vyjevil přání rozloučit se s mistrovskou sezónou zneškodněným pokutovým hodem. Sudí Pavel Souček mu beze všeho vyšel vstříc a v posledních 8 minutách vyčaroval hned 3 šestky proti domácí svatyni. Bohužel dvě skončily gólem, jednu újezdecký útočník opřel do břevna a na čtvrtou už nezbyl čas. Všenický gólman si tak bude moci splnit své přání třeba na nýřanském poháru. Újezd tedy skóroval 2x z pokutového hodu a 1x z trestného z prostředka, ale jeho velmi mladí útočníci zanechali ve Smrdově sympatický dojem. Naopak domácí útočníci se nevyvarovali množství přešlapů při střelbě a 4 branky tak nemohly být uznány. Takové školácké chyby by v Nýřanech mohly ovšem mít fatální následky. Přihlíželo 10 diváků.