Všenice - Řevnice 18:16 (10:10) 01.10.2011

20.04.2016 10:59

03.10.2011 08:49

Do tohoto zápasu s tradičním účastníkem 2. ligy jsme měli vynikající nástup. Obrana Hering, Dobrý, Šebek na beku pracovala spolehlivě, jistil je svými výbornými zákroky gólman Smitka. V útoku trojice Rada, Vondrák, Černý skvěle proměňovala vytvořené šance. V 17. mi. jsme vedli 9:4 a zápas  vypadal na jednoznačnou záležitost. Poté však přišel obrovský útlum, a po laciných chybách a ztátach v útoku znejistěla i obrana. Výsledkem byl poločasový stav 10:10 !!

Ve 2. poločase jsme sledovali neurovnanou hru s chybami především útočných řad. Zbrklá střelba z nevypracovaných šancí, spolu se zbytečnými ztrátami míče v mezihře mělo za následek jen pozvolna narůstajícího skóre. Byli jsme neustále ve vedení o branku, ale hosté trpělivě dotahovali. Naštěstí v 52. min. po získání míče v obraně,jsme se brankou Vondráka dostali do dvoubrankového vedení, které jsme udrželi až do závěrečného hvizdu rozhodčího Grepla.

Branky : Vondrák, Rada 6, Černý 5, Founě 1

Za hosty  skórovali : Zavadil 7, Hartman 4, Jelínek 2, Trříž, Veselý M., Veselý P. po 1