Všenice - Záluží 06.06.2011

30.07.2014 08:29

TJ Všenice - Záluží 16:17 (8:6) dne 4.6.2011

Tento zápas mnoho pěkné házené nenabídl. V 1. poločase útok Baborovský, Černý, Hůlka střídal pěkné útočné akce s individuálními, hosté se přizpůsobili a tak v 10. minutě byl stav 4:4. Ve 13. minutě jsme prohrávali 4:5 a na hřiště nastoupil Benetka. Ihned se uvedl pěkným výskokem a krásnou brankou. Z dalšího útoku ho napodobil Baborovský a v 15. minutě jsme vedli 6:5. Zlepšila se i obrana Dobrý M., Šebek, Kroc, a spolu s výborným brankářem Králem obdržela až do konce poločasu jedinou branku ! Bohužel útoku se nedařilo střelecky a tak do šaten jsme odcházeli s náskokem jen 2 branek 8:6.

Začátek 2. poločasu vyšel lépe hostům, kteří zásluhou střelecky disponovaného Petráka ze dvou útoků srovnali na 8:8. Nedařilo se obranné řadě a ani útok nepomohl. Hosté stav utkání otočili ve 40. min., kdy vedli 11:10, v 45. min. vedli hosté 14:11 a trenér Kuška si vzal oddechový čas. Time out pomohl, zlepšil se útok Benetka, Černý, Hůlka, i obrana Dobrý M.,Kroc, Šebek za nimi předvedl několik vynikajících zákroků střídající gólman  Smitka což vedlo ke snížení v 55. min. na 14:15. Na toto snížení reagovali hosté oddechovým časem a po něm si taktickou hrou až konce zápasu udrželi jednobrankové vítězství.

Nebýt výpadku celého mužstva na začátku 2. poločasu mohly zůstat oba body ve Všenicích.

Sestava : Brankáři : Král, Smitka

Obrana : Dobrý M.,Šebek,Kroc, Hering

Útok : Benetka 6, Hůlka 5, Baborovský 3, Černý 2, Rada