Všenice získaly bod se sousedy

26.05.2011 23:52

Obě mužstva byla oslabena o několik hráčů základní sestavy. Průběh derby to výrazně ovlivnilo. Stupno B vyrovnalo po uplynutí hrací doby. Kroc proměnil trestný hod.

Sousedské derby druhé ligy národních házenkářů přineslo dělbu bodů mezi Tj Všenice a TJ Stupno. Dramatický souboj skončil 21:21.

Oba týmy nastoupily oslabeny o několik hráčů základní sestavy. Další borci nebyli ještě zcela ve formě, což se na průběhu zápasu silně projevilo. V první půli padlo 27 branek a poločas skončil lépe pro domácí. Vyhráli ho těsně 14:13.

Na začátku druhého dějství se domácím podařilo gólově odpoutat, ale hosté znovu náskok dotáhli. Ve 45. minutě již vedly Všenice o tři branky. Stupenští borci však zabrali a v závěru byli lepším týmem. Všeničtí jim netaktickou hrou nabídli možnost vyrovnání v podobě trestného hodu. Kroc šanci po konci hrací doby stoprocentně využil.

Tento článek je opsán z Rokycanského deníku.