Záluží - Všenice 18:19 (9:9)

30.04.2015 20:38

Očima trenéra Luďka Kušky:

Do tohoto zápasu jsme nastoupili se Smitkou v brance, obrana Hering, kroc M., a Háněl. V útoku Rada, Berka, Elšlégr. Počátek zápasu byl vyrovnaný, pak se nám podařilo odkočit domácím ve 22. minutě na naše vedení 9:6. Pak jsme si však vybrali v útoku slabší chvilku a domácí těsně před koncem poločasu srovnali na poločasových 9:9.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, dostali se do dvou - tříbrankového vedení, které si udržovali až téměř do konce utkání. Nám se podařilo vyrovnat až v 56. minutě  na 18:18, kdy zlepšení přinesl do obrany střídající Dobrý M., a v útoku řádila trojice Černý, Vondrák, Berka. Domácí měli míč a snažili se dohrát zápas v útoku. Nakonec však nejlepší zálužský střelec J. Tříska míří vedle, a tak se dostáváme minutu před koncem do útoku. Jsme faulováni na 9metrech a Vondrák zahrává TH. Naráží si s Černým a přesnou ranou několik sekund před koncem střílí vítězný gól !!!

V tomto zápase zaslouží pochvalu celé mužstvo za bojovnost.

Utkání rozhodoval  s chybami na obou stranách L. Mixtaj ze Žatce.

Sestava a branky : Brankář: Smitka - obrana ¨: Hering, Háněl, Dobrý M., Kroc M. - útok :  Berka 7, Vondrák 6,  Elšlégr 4, Černý , Rada 1

Trenér : Kuška Luděk

Záluží : Brankář : Polák, Ulč  - obrana : Calta, Klail Milan, Klail Kamil   : útok: Tříska J. 14 (ČK), Ruml 3, Ludvík 1, Tříska, Peček

Trenér: Ulč Petr, vedoucí: Peček Jan