Žatec - TJ Všenice 17:18 (13:8) 20.09.2011

20.04.2016 00:00

Trenér Žatce Havránek: Nedělní utkání se Všenicemi, mělo být opět vyronaným. Od začátku se na obou stranách prosazovaly obrany, které likvidovaly veškeré snahy útočníků. Až teprve v osmé minutě se nám podařilo překonat všenickou obranu a jít do vedení. Hosté vyrovnali v minutě jedenácté a od této chvíle to byly brankové hody na obou stranách. My jsme ovšem měli větší chuť a tak jsme poločas vyhráli 13:8. Do druhé půle jsme tedy nastupovali klidněji než soupeř, který měl co dohánět. A opravdu doháněl seč mohl, ukrajoval z našeho náskoku systematicky a důkladně. Naši útočníci se vytratili ze hřiště stejně jako s Podlázkami a dokázali vstřelit pouze čtyři branky v druhém dějství a to je špatné. Soupeř toho náležitě využil a ve dvacáté osmé minutě vyrovnal. My ovšem nebyli schopni reagovat a tak ve 32. minutě přišel trest v podobě vítězného gólu hostí. Co dodat, snad jen tolik, že takhle se vyhrané utkání nesmí odevzdat.